Soutěž na Facebooku – popřejte Centru Černý Most, pošlete své přání a vyhrajte krásné ceny!

Nakupujete rádi ve svém oblíbeném nákupním centru na Černém mostě? Pak se můžete těšit na řadu zajímavých nových věcí, které pro vás nyní v březnu chystají!

něco

Zcela nové Centrum Černý Most otevře své brány už 22. března 2013. Odstartuje tak novou éru nakupování u nás. Jste zvědaví, jak to bude vypadat a jaké novinky pro vás přichystali?

Určitě můžeme prozradit, že se můžete těšit na více než 160 obchodů, zábavní a relaxační zóny, interaktivní herní plochy pro děti i prostory pro pořádání akcí.

Jedinečný zážitek z nakupování podpoří výjimečný design interiéru i exteriéru obchodního centra, kterému dominuje osvětlená skleněná fasáda prezentující nové svěží logo v barvě citrusů. Českému trhu se zároveň poprvé představí hned několik unikátních značek. Zákazníci zajisté uvítají také nový atraktivní věrnostní program.

U příležitosti otevření spustilo centrum již 1. března zábavnou facebookovou soutěž o hodnotné ceny. Pro návštěvníky centra je od 22. do 24. března připraven také speciální doprovodný program.

Zapojte se do soutěže!

U příležitosti otevření nového Centra Černý Most probíhá krásná soutěž! Již od 1. března mají facebookoví fanoušci možnost Centru Černý Most posílat svá virtuální přání, která budou uveřejněna na velké „offline“ zdi v novém centru. Je to snadné, jen napíšete, co přejete novému Centru Černý most!

Originální vzkazy budou odměněny lákavými cenami.

Můžete si vybrat z nabídky cen, jaká výhra by vám udělala radost v případě, že vyhrajete.

Pokud máte profil na facebooku, zapojte se do soutěže! Je to tak jednoduché a ceny jsou na dosah!

Více informací naleznete na www.necoseotevira.cz.

Reklama