Soutěž na Facebooku – popřejte Centru Černý Most, pošlete své přání a vyhrajte krásné ceny!

Nakupujete rádi ve svém oblíbeném nákupním centru na Černém Mostě? Pak se můžete těšit na řadu zajímavých nových věcí, které pro vás nyní v březnu chystají!

ccm

Zcela nové Centrum Černý Most otevře své brány už 22. března 2013. Odstartuje tak novou éru nakupování u nás. Jste zvědaví, jak to bude vypadat a jaké novinky pro vás přichystali?

Určitě můžeme prozradit, že se můžete těšit na více než 160 obchodů, zábavní a relaxační zóny, interaktivní herní plochy pro děti i prostory pro pořádání akcí.

Jedinečný zážitek z nakupování podpoří výjimečný design interiéru i exteriéru obchodního centra, kterému dominuje osvětlená skleněná fasáda prezentující nové svěží logo v barvě citrusů. Českému trhu se zároveň poprvé představí hned několik unikátních značek. Zákazníci zajisté uvítají také nový atraktivní věrnostní program.

U příležitosti otevření spustilo centrum již 1. března zábavnou facebookovou soutěž o hodnotné ceny. Pro návštěvníky centra je od 22. do 24. března připraven také speciální doprovodný program.

Více informací naleznete na www.necoseotevira.cz.

Reklama