Když láska skončí, do očí se dere smutek a na rty slova... třeba slova plná otázek. Právě taková slova vyzpíval Petr Novák v písničce Povídej. Do dnešní volby nej písničky tuto skladbu nominovala čtenářka-posluchačka Onohlo.

Na internetových vlnách máte stále naladěno rádio ŽENA-In.cz. Hrajem české písničky na přání a volíme z nich tu jedinou nej. Následující song zaslala čtenářka-posluchačka Onohlo...


Krásný den,
písniček které bych nominovala je hodně, ale jedna z mých nejoblíbenějších je asi Povídej od Petra Nováka. Vždy si u ní tak trochu zavzpomínám a zasním.
Miluji české písničky a stejně tak moji sourozenci. V pubertě a to není zas tak dávno jsme nejvíc poslouchali rádia kde hráli hezky česky. Poslechneme si i cizí písně, ale většinou, když si je přeložíte co češtiny nestojí za nic :).

Onohlo

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama