profimedia-0719589052-seznam.jpg
Foto: Profimedia

V posledních letech, kdy její kariéra zpěvačky pomalu končí, podstoupila Madonna několik plastických operací, které z ní udělaly jiného člověka, a pravidelně přispívá na sociální sítě. Mezi jejími bizarními videi na TikToku přibylo nové, které naznačuje, že je Madonna součástí LGBTQ+ komunity.
 
TikTok žije hlavně svými trendy, kdy určitý uživatel vymyslí zajímavé video, které je virální a to se následně stane trendem. Ostatní uživatelé poté tento trend napodobují v různých jiných situacích. Jinak tomu nebylo ani u videa Madonny.
 
Trend spočívá v tom, napsat nějaké oznámení, které bude platit, pokud se uživatel netrefí např. papírem do koše. Jako při basketballu. Většinou se ale schválně netrefí, aby statement platil a tímto ho takto veřejně přiznal. Madonna ve svém videu drží růžové krajkové kalhotky a ve píše „If I miss, I am Gay“, tedy „Pokud se netrefím, jsem lesba.“ Následně vidíme, jak kalhotky hází vedle koše. Netrefila se, tudíž platí její tvrzení o nové sexuální orientaci.
 
Fanoušci se v komentářích nediví, Madonna už vícekrát pózovala s jinými ženami, a tak je to nepřekvapilo. Naopak to zpěvačce přejí, ale kdo ví, zda to není jen Madonny další chytrý trik ke zviditelnění...

Zdroj: autorka článku, TikTok @madonna