Hned na začátku bych Vám chtěla poděkovat za dáreček, který jsem od vás dostala  Hlavně ten antistresový čaj, ten opravdu využiju.
 
Každý, kdo pracuje s lidmi, mi dá za pravdu, že takovýto čaj bychom měli fasovat pravidelně od zaměstnavatele. Ještě štěstí, že mám bezvadnou spolupracovničku. Když je nejhůř, tak si společně zanadáváme na celý svět a na lidi (Jako kdybychom mi byly jiný živočišný druh.) Pak si řekneme, že veškeré informace, které kdosi stále a stále nechápe, napíšeme na prkýnko a budeme mu tu jeho kebulku otloukat tak dlouho, až to snad vyjde a on pochopí! No ale dost o práci. 

To jsem se rozepsala, ale úplně o něčem jiném, než jsem chtěla. V neděli ráno jsem si zasadila na zahradě kytičky, které se jmenují "Růže z Jericha". Už ten název mě zaujal. Prý se to pne po plotě a nádherně to kvete, no tak uvidím.(SNAD) Jestli nezajdou.

Také proto na mě včera všichni koukali jak na cvoka, když jsem pořád opakovala. To je bezvadné, ono prší a prší, no to je fakt bezva. Samozřejmě jsem tím myslela, že kytičky nebudu muset zalívat a ony se snad chytnou. Jenže vysvětlujte to kolegům. Mysleli si, že jsem fakt asi přepracovaná, když v pondělí ráno mám největší radost z toho, že  prší a prší.

Ale až mi květinka rozkvete, pak jim přinesu ukázat, že to nebylo z přepracování, ani jiný druh úchylky. Takže jsem chtěla jen poděkovat a napsat, co jsem vylepšila ve své domácnosti, a zas je to na půl stránky.

P:S: Ještě máme nové prkýnko na záchodě.
 
Tak krásný deštivý den přeje majdalena.


Když se máme chlubit, pochlubím se i já. Posílám naši popínavou růži, je to foto z loňska, ale už teď se všichni doma těšíme, až zase vykvete.
 
pavlenta
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
Děkujeme vám za vaše krásné maily, za slova díků i příspěvky do dnešního tématu. Chlubte se dál, máte-li čím. A nejen dnes, ale i zítra, pozítří, za týden, za rok. My vás pochválíme.
Reklama