Dobrý den, Claire, děkuji i vám za příspěvek k dnešnímu tématu! Tmavá barva vám sluší, jste šik. :) Do článku jsem přidala i vaše fotografie, aby vás mohly zhodnotit i naše čtenářky... Krásný den!


Téma o vlasech je aktuální zřejmě pro každou z nás. Co se mne týče, návštěvy kadeřnických salonů jsou u mne spíše sporadické. Tak 3 - 4 krát do roka. Je to tím, že mám vlasy dlouhé a tak jim dopřávám regenerační kůry a samozřejmě úpravy zastřižením nebo prostříháním. Navíc si vlasy barvím.

Jako mimčo jsem měla černé husté vlásky. Postupně mi světlaly, že jsem do 1. třídy nastoupila jako blondýna s vlnitými vlásky. 

Pamatuju se, jak jsem jednou na Silvestra, kdy nás bylo doma plno včetně dětí, vzala nůžky do rukou. Dohled dospělých v nedohlednu a tak jsem se jala zkráškovat po svém. Nelíbily se mi totiž moje vlnité vlásky. Kadeře padaly na zem a zmíraly...to znáte,co? Najednou se objevila mamka, sebrala mi nůžky a měla v  očích slzy. A já pak řvala jako když mne na nože berou. Stačil pohled do zrcadla. No,krasavice radost pohledět. 

Ještě jednou jsem ječela a to bylo ve věku třinácti let. Rozhodla jsem se navštívít kadeřnici s tím, že mi vlasy zkrátí. Jenže - ona mi udělala na hlavě ,,helmu“, vyfoukala a já vypadala jako stará mladá. Z mého pohledu puberťáka prostě jako ,,debil!“ Nejraději bych se plížila kanály, natož jít mezi své vrstevníky.

Vlasy mi dorostly a a světlé vlasy jsem měla do osmnácti. Pak mne popadla touha stát se tmavovláskou. Zakoupila jsem 3 balení tmavě hnědé a dílo bylo dokonáno. Prostě od té doby mám vlasy tmavé. Už jsem zkoušela mezi ně melír a že bych postupně přešla na svou barvu. Nevydržela jsem to. Rychle ke kadeřnici a znovu sjednotit na tmavo. 

vlasy

Uvidíme, co mne zase popadne - momentálně mám totiž zesvětlené konečky...

vlas

Claire

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

Reklama