Chtěla byste si do šatníku pořídit originální kousek, který má šmrnc? Pop-up Shop (tedy dočasný obchod) návrhářky Kateřiny Geislerové, který byl prodloužen do tohoto pátku (s celou kolekcí, během soboty a neděle zůstane ještě část kolekce) vám tuto možnost stále nabízí... nenechte si ji utéct.

kabat_Grace

Netradiční jsou modely této česko-francouzské návrhářky, ale také místo a způsob jejich prodeje. Pop-up Store či Pop-up Shop je výraz pro jedinečný dočasný obchod, který se na určitém místě objeví jakoby „na návštěvě“ - koncept, který je díky osobnímu přístupu a originalitě prezentace velice oblíbený v zahraničí. Módní návrhářka Kateřina Geislerová, která už 12 let působí v Paříži, předvádí svou aktuální kolekci i v Praze - právě teď!, akce trvá do pátku, 17. 2., během soboty a neděle už nebude kolekce kompletní. (Je ale možné si telefonicky zamluvit model na čísle 773 502 050 nebo přes stránky www.monaprague.cz).

kabat_Sydney

Designérčiny ženské a kreativní modely s francouzským šarmem, které bylo u nás dosud možné koupit pouze přes její e-shop, hostí pražský butik Mona prêt-à-porter (Týnská 15, Praha 1). Výjimečná akce navíc nabízí možnost zakoupení šatů až s 35% slevou.
Následující víkend přijde řada i na stylové obyvatele Mladé Boleslavi, kteří budou její kolekci moci obdivovat v hotelu Galatea (Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy).

Můžete se těšit na klasické krejčovské materiály s jemnými úplety a detaily provedenými v kůži. Kateřina Geislerová klade důraz jak na volbu kvalitních materiálů, tak na preciznost zpracování a perfektně padnoucí střihy se zajímavými detaily - i proto stojí za to navštívit „časově limitovaný obchod“ a využít možnost si modely v Pop-up Shopu vyzkoušet „na tělo“.

www.katerina-geislerova.com
www.facebook.com/katerina.geislerova.cz

Bližší informace o prodejních místech:
www.galatea.cz
www.monaprague.cz

Reklama