Úspěch šperků z Florencie s příznačným názvem Ponte Vecchio Gioielli vychází z dlouhé tradice řemesla a zkušeností místních zlatníků. Šperky jsou vyráběny ručně ze žlutého a bílého zlata nebo platiny a často jsou zdobeny brilianty.  První kolekce spatřila světlo světa teprve před 35 lety a dnes se tyto půvabné klenoty těší ohlasu po celém světě. Nově je do své rodiny přijalo také klenotnictví a hodinářství Altman a vy si tak můžete prohlédnout a vyzkoušet ty nejzajímavější kousky v pražské prodejně na Václavském náměstí 28 ve Stýblově pasáži.

Čím dál tím více populární šperky nesou své jméno po slavném mostu Ponte Vecchio ve Florencii, hlavním městě Toskánska. Každý šperk je jedinečnou kombinací brilance, čistoty a projevuje svůj smysl pro detail. A každý jednotlivý šperk je ručně vyráběn zručnými italskými zlatníky přímo ve Florencii.

Chobotnička z Florencie

Jedním ze zajímavých klenotů ručně vyráběných  italských šperků Ponte Vecchio Gioielli je zlatá chobotnička,  zdobená brilianty, rubíny a safíry.

chobotnicka

Cena: 154 800,- Kč

www.altman.cz

Zlato 18 KT 17.00 Gr
DM 0.61 Kt
Rubíny 2.95 Kt
Safíry 2.40 Kt

Třpytivé vibrace vytvořené diamanty, evokující světlo nejjasnější hvězdy. Vibrace je výrazem velmi intenzivní formy energie, získané pomocí nejčistšího kamene, kterým je právě diamant. Tato kombinace energie a čistoty je základem kolekce.

Prsten jako symbol lásky

Tento půvabný prsten opravdu v sobě nezapře svůj italský přízvuk. Snoubí v sobě krásu i taje nádherné Florencie.

diva

Cena: 144 200,- Kč

www.altman.cz

Zlato 18KT 12.8 Gr
DM 1.18 Kt
 
polodrahokam. 28.30 Kt

Klenotnictví a hodinářství Altman - rodinná kvalita

Rodinných firem je vždycky málo. Když se jedná o nákup něčeho tak intimního a hodnotného jako jsou snubní prstýnky, hodinky nebo šperky pro dámu, připadá nám tak nějak přirozenější a samozřejmější, když nenavštívíme pobočku mezinárodní korporace, ale rodinný podnik, který má dobré reference od lidí, které osobně známe. Po letech spolehlivého servisu a služeb není nic překvapivého, že společnost Altman byla oceněna Sdružením českých spotřebitelů cenou „Spokojený zákazník“ za Karlovarský kraj.

Jak už bylo řečeno - rodinné firmy jsou prostě zapotřebí. Dodávají naší společnosti ducha starých dob, kdy slovo platilo, věci měly svou hodnotu a to, co člověk postavil, zůstávalo stát. Tak je to i se společností Altman, která od svých začátků v Chebu urazila dlouhou cestu.

Reklama