Chceme vám představit ponožky, které využijete zejména při cyklistice a při sportování v létě! Už žádné puchýře a zpocené nohy!

 

Vavrys Low Cut

Letní velmi nízké ponožky do tenisek a sandálů v moderním designu. Materiál Viafil vyniká extrémním odvodem potu a tvarovou stálostí, velmi dobře se udržuje (Viafil působí na první omak synteticky při srovnání s obdobnou ponožkou vyrobenou z CoolMaxu nebo polyesteru, jeho přednost a skutečná příjemnost se ale projeví již po krátkém nošení). Pata ponožky je řešena v netradičním „Y“ tvaru, aby ponožka neklouzala z paty, což bývá častý problém u nízkých ponožek. Ponožky je díky Viafilu možné prát i při velkém znečištění, povrchová úprava vlákna Viafil zabraňuje zažírání špíny do ponožky. Lem ponožky je pevný, příjemný a dlouho drží pružný. Výhodné balení 3 páry v jednom.

Materiál: 93 % Viafil, 7 % Lycra

Cena: 329 Kč za 3 páry

Barva: barevný grafický motiv, základ ponožky v černé, šedé nebo bílé barvě.

 

 

Dvouvrstvé ponožky VAVRYS Running

Optimální ponožky pro in-line, běhání, trekking i další sportovní aktivity. Jako jedny z mála ponožek jsou konstruovány ze dvou samostatných a k sobě sešitých vrstev, které zamezují běžnému tření nohy v botě a brání tím vzniku puchýřů a otlačenin. Vnitřní jemná vrstva je z funkčních vláken s velmi dobrým odvodem potu, vnější vrstva ponožky dobře izoluje a je pevnější, takže ponožka déle vydrží. Dvě samostatné funkční vrstvy také zajišťují chodidlu příjemný pocit suché nohy i v teplém letním počasí. Ponožka je dostatečně vysoká i pro nošení v in-linových nebo trekových botách.

Materiál: 67 % Viafil, 5 % bavlna, 17 % polyamid, 11 % Lycra

Barva: bílá

Cena: 309 Kč

 

 

Vavrys Professional Cyklo CoolMax

Funkční cyklistické ponožky; vynikají vysokou funkčností, elasticitou, pevností a moderním designem. Díky výběru ze tří základních barev – žluté, modré a červené jdou ponožky dobře sladit s dresem, příp. dalším oblečením cyklisty.

Materiál: Coolmax (85 %), polyamid (13 %), lycra (2 %)

Velikosti: 34–48

Barvy: žlutá, modrá, červená

Cena: 199 Kč

 

Více informací o skvělém funkčním prádle Craft a Vavrys na stránkách www.vavrys.cz !