Milé čtenářky, máte rády české filmy? Já velice. A není to vždy proto, že by byly tak úžasně sofistikované a chytré, ale jen z prostého faktu, že se s nimi cítím dobře. Lépe než s hollywoodskými trháky. Od nynějška až do pondělního odpoledne proto vyhlašuji velké hlasování o nejlepší český film všech dob.

V čem spočívá nominace? Napište nám do redakčního e-mailu, jakému českému filmu byste dala svůj hlas a PROČ! To „proč“ je důležité, každá budete mít jistě jiné důvody, proč se vám který film líbí.

Je to také úkol pro vás, za který budou tři šťastné vybrány, aby od nás obdržely DVD Protektor, který získal oficiálních Českých lvů šest! Přidáváme ještě CD bonus „Deník začínajícího komparsisty“ .

Vaším úkolem je zamyslet se, jakému českému filmu byste dala svůj hlas, a poslat nám své důvody.

Nemyslete ale, že nás odbudete dvěma řádky. Ke své úvaze musíte použít aspoň 500 znaků – počítadlo je v levém dolním rohu každého souboru, nebo to můžete odhadnout zhruba deseti řádky textu v e-mailu.

Přemýšlet můžete začít už nyní, jsme moc zvědaví na vaše názory i na vítězný film, který z hlasování vzejde.  Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama