Moje milé čtenářky, občas zde v redakci diskutujeme o svých životech a problémech a někdy řešíme docela prekérní situace, ze kterých není vůbec jednoduché vybruslit nebo se s nimi srovnat. A tak mě napadlo zjistit, s čím si nevíte rady vy.

Ono se říká, že víc hlav víc ví a svěřená starost je poloviční starost... ale ono to někdy stejně nepomůže. Jindy však ano, a s ostatními hlavami vymyslíte cestičku, která by vás třeba jinak vůbec nenapadla. A když ne, aspoň se vám dostane povzbuzení a účasti. I tím můžete získat sílu k řešení složité, ale třeba úplně jednoduché situace, a to tím, že třeba jen změníte svůj úhel pohledu. Nestojí to za to?

A tak se vás ptám: V čem plavete a nevíte si s tím rady?

Co byste potřebovala vyřešit, ale nějak jste se do toho divně zapletla, a to klubíčko ne a ne rozuzlovat? Co vás trápí a nevíte, jak z toho ven? Štve vás kolegyně v práci, šéf, tchyně, manžel nebo děti a vy nevíte, co s tím? Koupila jste si kazové boty a oni vám je odmítají uznat reklamaci? Máte nárok na státní příspěvek, ale nemůžete se domluvit s úřadem?

Nestyďte se, třeba společně na něco přijdeme, jak z té šlamastyky ven!

Vřele přivítám i příspěvky už uzavřené. S čím jste si dlouho nevěděla rady, ale nakonec to zdárně vyřešila? Povzbudíte, inspirujete, půjdete příkladem...

Odměna

Pro nejlepší příspěvek jsou nachystané pěkné potápěčské ploutve. Stačí si je nandat...

Pište od nynějška až do pondělního odpoledne na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama