Milé čtenářky, vyhlašujeme pro vás pondělní téma dne, a tím je MOJE NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ ŽIVOTA. I když to možná na první pohled nevypadá, při tomto tématu se můžete fakt docela vyřádit.

Nás totiž nezajímá jen odpověď na základní otázku, ale i všechny její odnože. Nemusí se jednat pouze o klasickou dovolenou, ale i třeba prodloužený, nebo konečně i úplně obyčejný, ale výjimečně dobře strávený víkend. Dovolená s rodinou, nebo naopak oddělená? Hory, moře, jezera, jeskyně, slaňování, potápění, lyžování. A proč byla nejlepší zrovna tahle dovolená? A jak se lišila od vašich snů a představ? Co je pro vás nejdůležitější předpoklad vydařené dovolené? Místo? Prostředí? Společnost? Dobrodružství? Klid a pohoda? A jak by vlastně taková dovolená snů měla vypadat? S kým a kam se vypravit?

Samozřejmě nás nezajímají jen textíky, i když ty máme ze všeho nejraději, ale budeme rádi, když své úvahy i sdělení doplníte výmluvnou fotografií. Třeba jak jedete na krokodýlovi na Bali nebo grilujete u vás doma na zahradě. Prostě obrázek vaší nejlepší dovolené.

Tentokrát ještě malé upozornění

Své příspěvky posílejte na náš redakční e-mail. Pokud vás svrbí prsty na klávesnici a chybí vám pod tímto článkem diskuse, klikněte na odkaz na redakční mail a napište to tam. :) A pamatujte, že ty nejzajímavější příspěvky v redakčním e-mailu odměníme!!!

redakce@zena-in.cz

Reklama