Všimla jsem si, že moje témata bývají dost často vážná a zabývají se věcmi nepříjemnými. Lež, průšvihy ve škole, přetvářka, jarní úklid… A tak jsem na pondělí vymyslela trochu sladkobolné, romantické a šťastné. Žádost o ruku a svatba!

Na svůj velký den, kdy jsme změnily příjmení, vzpomínáme všechny bez ohledu na to, jak ta velká láska dopadla. V ten den jsme asi většinou (nebyl-li to sňatek z donucení) byly šťastné a plápolaly jsme jako hořící stodola plná sena.

Pamatujete se?

Žádost o ruku, kytice, prsten s diamantem, plánování veselky, shánění šatů, zvaní příbuzných, obřad, svatební dary, hostina, trapasy, rituály, svatební noc…

Jak to probíhalo zrovna u vás? Musela jste se vdávat? Požádal vás o ruku romanticky, nebo si ani nedokážete vzpomenout, kdo s tím nápadem přišel? Dali vám rodiče souhlas s radostí, nebo vám sňatek vymlouvali? Jak probíhala organizace, jaké jste měla šaty?  Kolik se sešlo hostů a co vám donesli darem? Proběhly rituály typu únos nevěsty, střepy, chomout, jídlo ze společného talíře, panenky na autech? Co svatební noc, bylo to něco, na co se nezapomíná?

Jestli to půjde, posílejte i svá svatební FOTA!!!

Vše o vašem velkém dni pište na adresu:

www.redakce@zena-in.cz

Reklama