Milé čtenářky, mám pro vás tři velice lékavé dárečky na hubnutí, takže vyhlašuji téma diety, hubnutí, marné i úspěšné pokusy a vše, co jste na toto otřepané ženské téma zažily. Tři z vás od nás dostanou zázračný výtažek z jihoafrického kaktusu Hoodia, který snižuje chuť k jídlu a pomáhá hubnout.

Určitě většina z vás se někdy aspoň trochu prala s nadbytečnými kily a rozhodla se zhubnout. Napište nám o tom!

Jakou dietu jste držely?

Dokázaly jste opravdu shodit?

Jak jste přemáhaly chuť na jídlo?

Jak dlouho jste si vydržely odpírat dobroty?

Co vás přimělo hubnout?

Podařilo se vám si váhu udržet?

Tři z vás za nejzajímavější odpovědi dostanou novinku z našich lékáren - zázračný výtažek z jihoafrického kaktusu Hoodia v ceně 400 korun.dfg

Co to je Hoodia?

Dietceutical Hoodia spray na hubnutí je podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje chuť k jídlu. Extrakt z rostliny Hoodia gordonii postupně vyvolává nechutenství, napomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a harmonizuje trávicí systém. Necítíte se hladoví, udržujete si pocit dobrého zdraví a energie, nebudíte se v noci hlady a stresem.

Je to čistý a koncentrovaný výtažek z jihoafrického kaktusu, který je znám svým účinkem potlačovat chuť k jídlu s následnou ztrátou hmotnosti. Již od pradávna tuto rostlinu konzumují Křováci z Kalahárských pouští, kteří zjistili, že díky ní při dlouhých výpravách pouští nepociťují hlad. Zároveň využívají rostlinu na potlačení bolestí břicha a křečí trávicího traktu, při poruchách trávení, vysokém krevním tlaku či cukrovce.

Molekuly P57, které se v rostlině Hoodia Gordonii nachází, mají podobný vliv na nervové buňky jako glukóza. Přitom jsou mnohonásobně aktivnější, takže působí na podvěsek mozkový jako signál o nasycení. Nemáte tak potřebu jíst.

Svoje zkušenosti z hubnutí pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama