Drahé čtenářky, na pondělí pro vás máme nachystané téma hodné kreativních umělkyň a obdivuhodných žen. Domácí tvořivost všeho druhu. Určitě je taková většina z vás, nebo aspoň byly doby, kdy jste se tvořivostí zabývaly. Pochlubte se svými schopnostmi, inspirujte nás ostatní!

Co všech dokážu

Šijete, pletete, vyšíváte (ne zašíváte), malujete, sochaříte, vytváříte z keramiky, suchých květin, dřeva, papíru (např. dekupáž – ubrousková technika), malujete talíře nebo velikonoční vejce, vymýšlíte šperky nebo vitráže? Možností je mnoho, určitě nás překvapíte netušenými technikami a styly.

Nejde však o to, že umíte vymalovat pokoj či přivrtat polici. Tentokrát se téma bude točit jen kolem výrobků, které mají (aspoň i částečně) estetickou funkci. Vyřezala-li jste například věšák z třešňového dřeva, sem s ním.  K obrázkům nám napište, jak jste se k vašemu způsobu umělecké seberealizace dostala, kdo vás k němu přivedl, jaké byly začátky vaší tvořivosti a zda jste si jí získala úctu svého okolí. Můžete přidat i čas, jak dlouho vám trvalo daný kousek vyrobit.

Moc se těšíme, od nynějška až do pondělní čtvrté hodiny odpolední. Pište, foťte a vyhrajte dva kosmetické balíčky. Čekáme na vaše odpovědi na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama