Milé čtenářky, co jiného jste mohly čekat? Vyhlašuji na podnělí téma Čarodějnice a 1. máj. Tentokrát ale spolu se psaním budete žhavit své fotoaparáty a posílat nám dnešní a sobotní zážitky.

Dnes totiž se západem slunce začíná magická noc Valpuržina, při které se slétají čarodějnice, strigy a bosorky na košťatech k sabatu. Pálí se ochranné ohně na oslavu jara a života. Křesťané tuto noc překřtili na Filipojakubskou, komunisté zase pálili ohně míru.

Po noci Valpuržině nastává první máj - čas lásky, ale také mezinárodní svátek práce. V ten den se sluší být políbena pod rozkvetlou třešní, nebo si aspoň navodit chvíle romantiky se svým nejdražším.

Třeba ale tento svátek oslavíte na politickém shromáždění, další alternativou je zvýšený přísun práce.

A co je vaším úkolem? Ať vaše Čarodějnice a 1. máj oslavíte jakkoli, vyfoťte to, co na něm shledáte nejtypičtější, nejzábavnější, nelegračnější, nejděsivější... a pošlete i s krátkým příběhem k nám do redakce.

Máte čarodějnický kostým, rejdíte u ohně, líbáte se pod třešní (nebo třeba pod palmou), pečete buřty, jste na výletě, jucháte na mejdanu, ryjete se v záhonech, pečete buchty, létáte na koštěti...? Fantazii se meze nekladou.

Odměna

Tentokrát bude stát opravdu za to. Je to omlazující krém La Danza 7 od firmy Zepter v ceně 2160 korun! Je ukryt v pouzdře z pravé kůže, které může sloužit jako luxusní šperkovnice. Prostě by se dalo říci, že se jedná o čarodějnické kouzlo v podobě zázračné emulze, která vrátí čas.

f

Foťte a posílejte, v pondělí společně zkonfrontujeme, jak která z nás svátky oslavila. A samozřejmě zde čeká i magický dárek. Moc se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama