shutterstock-488581513.jpg

Foto: Shutterstock

Obec Dětenice se nachází jen pár kilometrů od Jičína v Královéhradeckém kraji. A přestože malebné okolí Českého ráje přitahuje turisty samo o sobě, hlavním lákadlem je zde středověká krčma nabízející brilantní menu, originální atmosféru a trochu přidrzlou obsluhu. Číšníci a servírky jsou totiž zároveň i herci dodržující jasně daný scénář, jehož cílem je dopřát všem zúčastněným zážitek hodný dob středověku.

Krčma je součástí Zámeckého resortu, kde mj. naleznete i zámek, pivovar či středověký hotel, kde je možnost pohodlně přenocovat. Během celého roku a o letních prázdninách o to více tu navíc na návštěvníky čeká mnoho akcí včetně nejrůznějších programů pro děti či oblíbených food festivalů.

Dětenice ženám ZDARMA
Během července a srpna se tu taktéž myslí i na ženy. Těm jsou zasvěceny letní pondělky, kdy mají vstup do pivovaru a na zámek zcela zdarma. Připraven je pro ně však i oběd nebo večeře ve Středověké krčmě, kde si mohou pochutnat na krůtím stehenním steaku, pečené bramboře se zakysanou smetanou a na sklence červeného či bílého vína. 

Reklama