Plesová a taneční sezona je na spadnutí. Nastává čas provětrat volány plesových rób, vyhnat moly z maturitních či svatebních obleků a chystat se do víru tance. Nastává čas praskajících zipů, nedopnutých sak a těsných bot.

Nastává čas tanečních, které znovu prožíváme se svými ratolestmi, a s nostalgií vzpomínáme na ty své. Také jste se probouzela noční můrou, že zůstanete na ocet, že sebou plácnete uprostřed parketu nebo že vám polijí šaty červeným vínem? Nebo jste už nemohla dospat, vymýšlela, jak vypadat stále lépe a jinak, aby se o vás kluci přetahovali?

Naučila jste se tančit a stala se ozdobou maturitního plesu? Vydržela vám záliba v brázdění parketu do dospělosti a nevynecháte jedinou příležitost, jak to v kole pěkně roztočit?

Pak musíte mít spoustu příhod a možná i fotografií a byl by hřích si je nechávat pro sebe. Tím spíš, že máte šanci získat pěkný dárek!

Vzpomeňte si na své taneční, maturiťáky nebo různé tancovačky a candrbály a napiště nám o tom. Uvítáme vtipný, dojemný či trapný příběh, o které při tanci jistě nouze nebývá.

Můžete nám poslat i fotografie, jak vám to slušelo v pelsových šatech.

Své taneční příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz a těšte se na jejich zveřejnení na našich stránkách.

Nejlepší z nich odměníme.

Reklama