Krásné ráno, milé ženy-in, dnešek jsem se rozhodla zasvětit svatbám. Možná namítnete, že v pondělí se neoddává, ale to nám nemusí vůbec vadit. Alespoň si ten první pracovní den trochu vyšperkujeme. Co vy a to?

n

Léto je přec e obdobím svateb a svatby jsou vyloženě ženským tématem. A nezáleží na tom, jestli ji plánujete, budete na ni pozvány, nebo už zůstala jen ve vašich vzpomínkách.  Svatba nás ženy přitahuje jako magnet. Neříkejte, že nezbystříte, když kolem vás projíždí ostužkovaná auta, abyste alespoň na okamžik nezahlédla nevěstu.

A tak mě napadlo, že bych tohle krásné, typicky letní téma mohla opět trochu zaktualizovat. A víte, co mě k němu inspirovalo? V naší redakci to jednou svatbou tak trochu žije. Kdepak, nevdává se žádná redaktorka (zatím), ale máme tu jednu maminku a švagrovou budoucí nevěsty, (holky Wimmerovy) které právě v těchto dnech řeší, co si vezmou na sebe. To jsou hezké starosti, že?

A tak se vlastně zrodil můj svatební speciál. Našla jsem si pro vás spoustu zajímavých novinek, nejen pro inspiraci, pobavení, ale třeba i k diskuzi.

Těšíte se?

Já strašně.

Mimochodem, jak se vám líbí model na fotce? „Ani nahá, ani oblečená“

Našla jsem ho na fecebooku weddingdressis

Reklama