Milé ženy-in, jak už víte od našeho pana šéfredaktora, pondělí bude na téma Holení. Když jsem ho po dohodě s Klárou Křížovou nadnesla, Radek se zatvářil jednoznačně. „Jéžiš, to bude zase řečí, že vytahujeme holení, protože nás nic kloudného nenapadá.“

Ale my ženy v redakci si myslíme, že holení, móda, hubnutí a podobná témata na ženský magazín patří a budou se řešit stále dokola. Tak jsem se rozhodla, že se tohoto tématu dobrovolně ujmu a věřím, že mě v něm nenecháte plácat samotnou. Určitě máte nějakou příhodu, určitě si vzpomenete, kdy jste začala holit poprvé, určitě se s námi ráda podělíte o své zkušenosti s různými žiletkami, holítky, depilačními přípravky a podobně.

Možná nám klidně sdělíte, jestli je pro vás holení otázkou hygieny, nebo spíš estetiky, a co byste si  počala, kdyby najednou holení vyšlo z módy.

Dokázala byste se vsadit, že si necháte zarůst nohy a vyjdete na ulici?

Holení je téma široké, k moderní ženě patří a já v něm nevidím nic pohoršujícího. Takže se moc těším, že mi nedáte košem a něco alespoň krátkého mi k pondělnímu tématu napíšete na redakce@zena-in.cz

Dárek za příspěvek může být dostatečnou motivací. Je pro vás připraven tento luxusní epilátor s různými nástavci značky Rowenta.

Rowenta

Reklama