Tento způsob zimy zdá se nám poněkud zvláštním. Teploty se pohybují poměrně vysoko nad nulou, takže můžeme dát kožichy a péřové bundy pěkně k ledu. Co takhle vytáhnout pončo?

Budete se divit, ale setkávám se s názorem, že tahle zima nestojí za nic. Vánoce na blátě, hory bez sněhu a rybníky bez ledu. Tak v tomhle nejsem s „reptaly“ zajedno. Tenhle způsob zimy mi naprosto vyhovuje a jsem spokojená. Zima určitě ještě neřekla poslední slovo a užijeme si jí ještě dost, tak proč nadávat, že se teploty šplhají k deseti stupňům? Alespoň nemusíme chodit nabalené jako pumpy a můžeme vyrazit třeba jen v tlustém svetru s vestou. Nebo s pončem.

Pončo nemusí být jen alternativou svetru, může posloužit i jako společenská záležitost. Pončo ze zajímavé hedvábné látky s třásněmi vám udělá skvělou službu při společenských událostech, jakou je například návštěva divadla nebo koncertu.

A ještě jedna výhoda ponča!

Pončo je nejen atraktivní, ale sluší každému typu postavy. Možná se vám bude hodit zejména po vánočním hodování. Rafinovaně schová nějaký ten špíček navíc.

Co vy na to?

Foto: Tamsin

Čtěte také:

 

Reklama