Pončo
Z kolekce: F&F

Podzimní dny, které si momentálně užíváme, přímo vybízejí k nošení ponča. Ta se totiž stala absolutním hitem aktuální sezóny. Jsou velmi slušivá, nápaditá, praktická a originální. Pojďte si do naší fotogalerie vybrat, inspirace bude více než dost.

as
Z kolekce: New Yorker

Dnes se zaměříme na módní kousek, který je na špičce trendů letošního podzimu. Ponča si jistě pamatuje již z minulosti, jelikož se párkrát na scéně objevila, ale momentálně hlásí svůj velký comeback. Na pultech obchodů můžete nalézt nepřeberné množství barev, vzorů, materiálů a střihů.

Jak je nosit

  • Ponča mají obrovskou výhodu, jelikož jsou většinou volně střižená, můžete si tak pod ně obléci hned několik vrstev.
  • Další trendem je oversize móda, tedy vše, co se tváří, že je nám minimálně o dvě čísla větší, ale pod ponča raději volte střihy upnutější.
  • Vždy by outfit měl být vyrovnaný, na to si dávejte pozor. Ač se ponča hodí opravdu ke všemu, tak pokud si například chcete vzít volnou sukni ačkového střihu, na pončo zapomeňte. Máte-li volný svršek, spodní díl by měl být vždy úzký a naopak.
  • Vidět můžete i plédové ponča, které si můžete libovolně uvázat, nebo nechat je volně podél těla. Zde můžete vyjádřit svou kreativitu, navíc můžete konečně provětrat sbírku broží, se kterou jednotlivé cípy sepnete. Jsou skvělé i pod klasické kabáty, jelikož vás příjemně zahřejí a chrání záda.

Nyní již nahlédněte do naší fotogalerie na ty nejlepší kousky, které jsme pro vás vybrali.

Čtěte také:

Reklama