Značková show Tomáše Lukavce, první československá Youtube charitativní televize s celebritami uspořádala charitativní akci s V.I.P. osobnostmi a známými youtubery. Ta se konala za účelem podpory sbírky na léčbu malého Hynečka Skůry. Hyneček utrpěl v roce 2014 úraz v bazénu, po kterém byl v kritickém stavu převezen letecky do nemocnice s vážným poškozením mozku.

Hyneček svůj první boj vyhrál, velmi vážný úraz přežil a po dvou měsících se probral z bezvědomí. Částečně ale ochrnul a zatím je zcela odkázán na pomoc svých nejbližších. Jeho návrat do plnohodnotného života je velmi dlouhou a bohužel také finančně náročnou cestou. Ke zlepšení pohybové aktivity jsou potřeba nejen pobyty v lázních, ale i různé zdravotní pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace, které si rodiče Hynka bez finanční pomoci nemohou dovolit.  Měsíční náklady na léčbu činí 68 800 Kč.

sd

Za účelem podpory sbírky pro Hynečka pořádal tým Značkové show setkání známých osobností, kterého se účastnily Petra Černocká, Nela Boudová, Patricie Solaříková, Olga Lounová, Míša Tomešová, Štěpánka Duchková a Anna Kulovaná. Za české youtubery se akce zúčastnila také DenisTV, VladaVideos, Carrie Kirsten a Vidrail. „Velice bych tímto chtěl poděkovat všem, kteří se akce Značkové show účastnili a podpořili nás. Našim cílem je nejen pobavit diváky a všechny zúčastněné, ale hlavně pomoci. Těší nás také stále rostoucí zájem mladých lidí i skutečnost, že nejsou lhostejní vůči osudům jiných,“  říká Tomáš Lukavec, autor a moderátor Značkové show.

O projektu Značková show

Značková show Tomáše Lukavce využívá moderní platformy krátkých videí. Zábavnou formou a za podpory mediálně známých osobností, pomáhá různým nadacích a charitám. Během pravidelného vysílání, které probíhá každou neděli od 19 hodin, vždy jedna známá osobnost prodává na ulici náhodným kolemjdoucím banán. Výtěžek je následně určen pro některou z 12ti nadací a charit, se kterými značková show spolupracuje. Více informací naleznete na http://znackovashow.cz/.

sd

Během této charitativní akce probíhaly rozhovory s pozvanými osobnostmi a youtubery a celebrity byly vyslány do ulic, aby vydražily banán za co nejvyšší cenu. Celá akce byla streamovaná na facebookové stránce Značkové show s výzvou a žádostí na veřejnost o pomoc a finanční příspěvek pro Hynečka. Finanční částka, vybraná tohoto dne prostřednictvím prodeje V.I.P. banánů, on-line streamingu nebo v průběhu autogramiády, bude následně předána Hynečkovi a jeho rodičům. Více informací na www: http://www.konto-hynek.cz/aktualne.

Sbírku můžete finančně podpořit na www.znackovashow.cz/hynecek/ do konce června.

df

Reklama