Vážená redakce,
ráda bych Vám dala k nahlédnutí i svůj příběh zrady a pomsty. Mne totiž pomstil osud.

Chodila jsem do posledniho ročníku vysoké školy, a i když jsem nevypadala přímo jako bubák, tak o mne bohužel jevili zájem pouze ti muži, o které bych si radši ani neopřela kolo.

Takže bylo jako záblesk z nebe, když mě na schůzku pozval kluk, ktery se mi líbil, potkávala jsem ho a byl prostě normální. Jako správná naivka jsem se zamilovala až po uši, bylo to krásné a myslela jsem si, že to ON má stejně. Neměl.

Začala se mu líbit kolegyně z práce, a tak prostě jednoho dne, aniž bych něco tušila, přišel s tím, že si chce dát měsíc pauzu. O kolegyni jsem nevěděla, ve své hlouposti jsem mu věřila, že se nerozchází kvůli jiné ženě, že chce opravdu jen tu pauzu; říkal, že to není má vina, že nikoho nemá, jen si musí utřídit myšlenky.

A ještě celého půl roku se mu dařilo mě takhle trápit. Nemusím se asi příliš rozepisovat o tom, že už se nevrátil. Já byla šťastná, ale on chtěl něco víc. Mluvili jsme o společném životě, ale pro něj to byla jen slova.

Tu svou kolegyni nakonec dostal. Chodili spolu jen o pár měsíců déle, než jsme byli spolu předtím my. A co se nestalo. On ji požádal o ruku, naplánoval společný život, svatební cestu do Ameriky a ona s ním přestala mluvit. Ačkoli spolu bydleli, odmítala mu svou společnost a nakonec ho nechala plavat. S tím, že bude raději sama než s ním.

Dlouho jsem ho chtěla zpátky, strašně jsem si přála, aby mi to vyšlo. Věděla jsem, že bych ho chtěla zpátky.

Naštěstí jsem v té době byla v zahraničí. To mě zachránilo. Dnes už vím, že by to napodruhé nefungovalo. Teď už plánuju své štěstí s jiným - třeba to tentokrát vyjde :-)

S pozdravem Solei


Moc vám přeju, aby vám to s tím druhým vyšlo, a děkuji za příspěvek.
Reklama