S Pavlem se brali před šestadvaceti lety, ale partnery jsou ještě o nějaký ten rok déle. Zatímco on po svatbě budoval kariéru, ona se věnovala rodině. I když se časem do pracovního procesu vrátila, manžel a děti u ní zůstali na prvním místě. „Vykašlala jsem se na své zájmy a snažila se děti i manžela podporovat v těch jejich. Žila jsem jen pro ně. Když ale děti vylétly z hnízda, Pavel za mnou přišel s pořádnou podpásovkou. Za všechnu tu starost a péči se mi odměnil nevěrou,“ vzpomíná Žaneta na šok, kdy jí manžel oznámil, že má poměr se svou kolegyní. A vzdát se jí nechce. Naopak se s ní začal stále častěji ukazovat na veřejnosti a svůj poměr přestal tajit.

Můj život neskončil

Poté, co si zhrzená žena prošla proplakanými nocemi a sebelítostí, rozhodla se se svou situací něco udělat. „Napadaly mě různé druhy pomsty, ty morbidní nevyjímaje. Ale nakonec jsem na radu kamarádky zvolila něco sofistikovanějšího. Ukážu mu, že není na světě jediný, že jsem stále ještě žádoucí i pro jiné muže!“ byla rozhodnutá Žaneta, která si ale nedala inzerát na seznamku, ani nevyrazila do baru.

Vybrala jsem si gentlemana

Na internetu zadala do vyhledávače formulku „gigolo“ a nestačila se divit. „Bylo tam nepřeberné množství mužů různého věku i ceny. Já si vybrala zlatý střed. Pohledného, čtyřicetiletého fešáka elegantního vzhledu. Vůbec byste do něho neřekli, že se něčím takovým živí. Kontaktovala jsem ho a následovala první schůzka,“ popisuje Žaneta rychlý sled událostí s tím, že u kávy mu vysvětlila, jak se věci mají. Že nemá zájem o sexuální dobrodružství, ale o pomstu manželovi.

„Pokýval hlavou a řekl mi, že rozhodně nejsem první klientka, která si ho kvůli tomu najímá. To mi vlilo sebevědomí do žil. Už jsem se skoro ani necítila jako trapná padesátka, co si chce něco dokazovat,“ přiznává s tím, že si domluvili první „rande“. Mělo být na oslavě rodinné známé, kam její muž pozval svou milenku.

Všichni byli u vytržení

„Daniel, tak se můj doprovod jmenoval, mě vyzvedl doma a mně spadla čelist. Do takého muže by nebyl problém se zamilovat! Vypadal ještě mnohem lépe, než na první schůzce. Když jsme spolu vešli na oslavu, přítomní hosté na okamžik ztichli a nepřestávali nás sledovat,“ popisuje Žaneta. Všem Daniela představila jako svého kamaráda, ale z jejich vzájemného chování bylo znát, že jde o něco víc. Na parketu se k sobě tiskli, u baru okatě flirtovali, házeli po sobě zamilované pohledy.

Samozřejmě to byla jen hra, na které se domluvili, ale Žanetin muž evidentně pukal závistí. V jednu chvíli si ji dokonce vzal stranou a ptal se, co to má znamenat. Jen mu s úsměvem odvětila, že o nic nejde, ale že jeho už to vlastně ani nemusí zajímat. Jenže opak byl pravdou.

Manžel konečně začal žárlit

„Ukázali jsme se spolu s Danielem ještě na několika akcích a naše vzájemné chování bylo stále důvěrnější. Došlo i na polibky, ze kterých se mi skutečně podlamovala kolena, přestože byly hrané. To už můj muž nevydržel a ztropil mi žárlivou scénu. Doma se mi za ni pak omluvil a přiznal, že se rozvádět nechce. Prý s tou milenkou nešlo o nic vážného, uvědomil si, že pořád miluje mě. A nechce o mě přijít,“ usmívá se podváděná manželka, která ale svému záletníkovi nehodlá hned padnout do náruče.

Až čas ukáže…

„Řekla jsem mu, že si vše musím ještě nechat projít hlavou, ať mi dá čas. Od té doby je jako vyměněný. Nikdy bych nevěřila, že ještě umí být tak pozorný. Evidentně si mě začal znovu vážit a bojovat o mě. Zase ve mně vidí žádoucí ženu, jejíž svět se netočí jen kolem rodiny. A taky že ne! Našla jsem si nové koníčky, netrávím všechen čas v práci nebo doma,“ svěřuje se Žaneta a přiznává, že je za služby gigola vděčná: „Sice jsem za tuto pomstu utratila tisíce, ale nelituji toho. Dosáhla jsem svého a stala se ze mě jiná žena.“

Čtěte také:

Reklama