Pokud chcete pomoci opuštěným chlupáčům a zároveň si udělat radost novým kouskem do vašeho šatníku, zapojte se do dobročinné akce obchodu Erikafashion. Bazárek, který pořádají věnuje veškerý výdělek na pomoc týraným psům a kočkám. Pusťte se do očisty svého šatníku a přispějte na dobrou věc.

Majitelka Erika pomáhá týraným pejskům osobně už několik let. Sama má doma tři čivavy, přičemž dvěma poskytla domov poté, co byly zachráněny z množírny. Zároveň poskytuje občas dočasné bydlení pejskům, kteří potřebují individuální péči před tím, než půjdou k novým páníčkům. Aby toho nebylo málo, tak několikrát do roka pořádá finanční a věcnou pomoc pro útulek Tlapky na cestě z.s., kam poputuje výtěžek i z této akce.

fg

Více informací naleznete ZDE (klikni)

Výběr módního oblečení probíhá v butiku Erikafashion v Praze na adrese Seifertova 25, kde poté proběhne i samotný bazar. Pokud tedy máte doma kousky, které jsou prodejné a vy už je neunosíte, zapojte se! Třeba si nakonec v únoru z butiku odnesete jiné kousky a ještě s dobrým pocitem, že jste pomohli těm, kteří si sami nepomůžou.

Při poslední finanční pomoci se Erice podařilo vybrat neuvěřitelných 60 950 Kč za které bylo nakoupené neskutečné množství jídla a dalších produktů pro fungování útulku.

erika fashion

Obchody Erikafashion.cz naleznete v Praze a Českých Budějovicích, kde proběhne bazárek v květnu.

Reklama