Těšte se! Pryč s kabáty, čepicemi a teplými svetry. Je na čase provětrat šatník a vyrazit nalehko. Jen tak v šatech, lodičkách a se slunečními brýlemi - ideálně zbarvenými do růžova.

S výběrem jarních šatů vám bohužel nepomůžeme, ale s výběrem vhodných doplňků možná ano. Kosmetická společnost Oriflame má nově v nabídce náramky Charity. Za 79 Kč získáte stylový doplněk v bílé, černé či hnědé barvě a navíc dobrý pocit z toho, že vaše peníze pomáhají.

Výtěžek z každého prodaného náramku totiž putuje na charitativní projekty, kterými švédská kosmetická společnost Oriflame v České republice dlouhodobě pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem.

Jen za loňský rok bylo díky prodeji dárkových předmětů a hraček z kolekce Oriflame dětem získáno více než jeden milion korun, které budou použity na konkrétní projekty Nadace Terezy Maxové dětem, se kterou Oriflame spolupracuje už jedenáctým rokem.

Pro více informací o náramku Charity i ostatních výrobcích z kolekce Oriflame dětem kontaktujte svoji kosmetickou poradkyni nebo navštivte stránky www.oriflame.cz . V sekci „Najít poradce“ získáte kontakt na nejbližší poradkyni. K dispozici je Vám i zákaznická linka Oriflame, tel.: 271 024 111.

Oriflame - náramek Charity

Hnědý náramek Charity

Oriflame - náramek Charity Cena: 79 Kč
Rozměry: 39 + 3 cm v prodloužení
Kód výrobku: 23527
Kategorie: Oriflame dětem

Oriflame - náramek Charity Černý náramek Charity

Cena: 79 Kč
Rozměry: 39 + 3 cm v prodloužení
Kód výrobku: 25186
Kategorie: Oriflame dětem

Bílý náramek Charity

Oriflame - náramek Charity Cena: 79 Kč
Rozměry: 39 + 3 cm v prodloužení
Kód výrobku: 25187
Kategorie: Oriflame dětem

 

 

Výtěžek z každého prodaného náramku putuje na pomoc dětem v České republice, váš nákup nabídne dětem příležitost vybudovat si lepší život a proměnit své sny ve skutečnost! Děkujeme.

 

Reklama