pomoc

Chtěli byste pomoci dětem, které jsou vážně nemocné, týrané, zneužívané, opuštěné či jinak handicapované? Na takovou otázku odpoví snad všichni z nás ANO. Stejně si odpověděla i drogerie ROSSMANN a značka HUGGIES®.

Drogerie a parfumerie ROSSMANN působí v České republice již 15 let. A své narozeniny chce oslavit poněkud netradičně – dala si totiž za cíl vybrat 5 000 000 Kč pro dětský úsměv. Částka podpoří konkrétní projekty a bude rozdělena rovným dílem mezi Nadaci Naše dítě a Nadační fond Kapka naděje. 

2 500 000 Kč bude věnováno ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje na projekt „Robot Biomek NXP“ pro laboratoř dětské hematologie a onkologie v Motole. Robot pro monitorování virové infekce zpracovává biologický materiál a připravuje ho pro finální analýzu. U pacientů je monitorována přítomnost život ohrožující virové infekce po transplantaci.

pomocDalších 2 500 000 Kč bude rozděleno ve spolupráci s Nadací Naše dítě mezi projekty Fond ohrožených dětí, Dětské krizové centrum Praha a STOP násilí na dětech.

Pokud zakoupíte v drogerii Rossmann ve dnech 10. 8.–15. 8. 2009 výrobek označený speciálním logem, věnuje ROSSMANN výtěžek z každého zakoupeného výrobku na konto obou organizací. Bližší informace k akci najdete na prodejnách a  na webových stránkách www.rossmann.cz.

Akci „5 000 000 Kč pro dětský úsměv“ se rozhodla podpořit i značka Huggies®. Do této akce jsou zařazené i plenky Huggies® Premium Megapack, které budou v daném období za akční cenu 299 Kč.

pomocPlenky Huggies® Premium „větrají“ speciální prodyšnou vnější vrstvou. Díky milionům malých pórů proudí vzduch k pokožce miminka, což pomáhá zabránit vzniku opruzenin. Není nad svěží vzduch, který udrží pokožku zdravou. Vysoce absorpční jádro udržuje dítě v suchu a v pohodě a veselý design plenek s různými Disney® obrázky přináší více zábavy. Více informací o plenkách Huggies®, spoustu rad a nápadů od této značky, ale i dalších maminek najdete na webových stránkách www.huggiesclub.cz

Pomozte dětem vrátit úsměv s drogerií ROSSMANN a plenkami HUGGIES®.