Milé čtenářky, máme pro vás další soutěžní bonbonek, při kterém se můžete vyřádit podle libosti. Jelikož začaly už opravdu klasické pošmourné podzimní dny, které v mnohých vyvolávají stavy smutku a depresí, zaměříme se na štěstí.

Až do dnešního odpoledne nám posílejte všechny tipy, nápady i legrácky na téma JAK SI NAVODIT POCIT ŠTĚSTÍ.

Jak na to?

Můžete fotit i psát, poslat nám svou podobenku v blaženém stavu i metodu, jak jste k němu došla. Téma můžete uchopit ze všech stran.
Jako štěstí krátkodobé navozené po dni plném stresů, nebo štěstí, ke kterému jste se musely dopracovat radikální změnou ve svém životě. Zbavit se partnera, změnit práci, bydliště, odpoutat se od zaběhlé rutiny, která vám ze života udělala bludný kruh povinností a placení účtů, nechat si zvětšit poprsí…

Pomozte všem, kdo si neví rady, pochlubte se svou vynalézavostí! Podělte se s námi o všechny nápady, které opravdu fungují. A jestli je to pro vás nalezený čtyřlístek, pavouček tolerovaný za skříní či zaručený talisman? No a co? Vždyť štěstí je tak málo!

Tři z vás, které pošlou nejzajímavější odpověď, na oplátku odměníme zajímavými cenami. Ale i ty, které nevyhrají, můžou svým tipem pomoci svým bližním čtenářkám k dosažení nirvány!

Pište a posílejte své příspěvky na redakce@zena-in.cz, moc se na ně těšíme!

 

Reklama