Soutěž Staňte se tváří Lybaru se dostala až do finále! Hlasujte nyní pro jednu z finalistek soutěže. Nehledáme modelky, hledáme skutečné ženy! Hledáme ženu s přirozeným půvabem, která bude reprezentovat značku Lybar.

Vyberte tu, o které si právě vy myslíte, že je to ta pravá.

Hlasovat můžete ZDE.

Měli jsme možnost setkat se všemi finalistkami. Vznikly tak zajímavé rozhovory, díky kterým se dozvíte o finalistkách více. Odkaz na rozhovor najdete v profilu každé soutěžící.

FINALISTKY

AKNEL: Baví ji práce na zahradě, má ráda růže a nikdy neměla mužské idoly. Přestože poznala díky práci v cestovní kanceláři mnoho míst, nejraději má Chorvatsko a dovolenou u moře.

AKNEL.jpg

Róza: Ráda tančí a zpívá na zahradě svého domu, tanec je pro ni velký ventil. Ráda cestuje po Čechách, miluje Plzeň, kde od narození žije, ale přesto má raději víno než pivo.

Clipboard01.jpg

 

sasanca: Ráda by se živila jen uměním, ale zatím to nejde. Netouží po klasické rodině, s partnerem nežije, ale bydlí kousek od sebe. Procestovala Evropu se čtyřletým synem.

SASANCA.jpg

Kikina-Pavka: Vlasy si stříhá sama, protože nemá ráda kadeřníky. Láká ji psychologie a speciální pedagogika. S přítelem a synem chodí na výlety a sbírají turistické známky.

PAVKA.jpg

Luuuuciiinkaaa: Vyzkoušela aqua booting a tvrdí, že je to sport těžší než Kung-Fu, ale na túru ji nikdo nevytáhne. Ideální chlap musí mít podle ní čisté boty!

LUCIE.jpg

tikiri: Matematika ji baví méně než příroda. Ráda by měla čtyři a více dětí, líbí se jí černoši. Hrozně mlsá, a proto se bojí zubaře a myslí si, že umře na cukrovku.

KRISTINA.jpg

manika: Říká, že krása není limitována časem - žena může být krásná v každém věku. O něco mladší partner by jí nevadil, ale nesnesla by chlapa mladšího, než jsou její děti

HANA.jpg

Monča: Líbila by se jí práce delegátky v zahraničí a klidně by se vrátila do New Yorku, kde byla se svým dědou. V současné době ji nejvíce zaměstnává štěně staforda, které se rozhodla vychovat.

MONIKA.jpg

Matina Q: Město je pro ni život, ale jednou za čas potřebuje klid, les a oddych. Dříve viděla v dítěti jen zodpovědnost a starost, ale pak přišla chuť tu zodpovědnost mít a starat se.

MARTINA.jpg

kata bigolinova: Vzala si italského návrháře, žila s ním sedm let v Itálii a porodila mu dceru Valentýnku. Pak se ale ukázalo, že manžel je gay. Manželství se rozpadlo, přátelství ale zůstalo.

KATKA.jpg

Která ze soutěžících se vám líbí nejvíc?

Reklama