Zrada! Při namátkové kontrole redakčních testerů bylo zjištěno rouhání se proti pravidlům dietního režimu. Odhaleným flákačem, který nedodržel pravidla testování, byl Jakub. Jakub si vybral barevnou dietu, která spočívá v třídění potravin podle barev, podrobněji si o dietě můžete přečíst zde.

Kuba ovšem pojal dietu po svém a chtěl si vybrat barvu potravin podle svého vkusu. Vybíral prý tak dlouho, že propásl start testu. Co k tomu říká sám Jakub?

„Popravdě jsem zatím nezačal. Přišlo mi to zkrátka příliš triviální, ladit jen barvy k sobě, ale jinak se nijak neomezovat. Rozhodl jsem se proto pro mnohem drsnější barevnou dietu: Celý týden budu jíst jídla jen jedné barvy! Jenže jsem se zasekl nad onou barvou, které dám prim. Nejprve jsem uvažoval o něčem obskurním, třeba modrá nebo růžová dieta by byla jistě zajímavá, ale nakonec jsem se rozhodl nechat to na čtenářkách.“

Nejprve jsme zvažovali, že vyhlásíme ještě další anketu, která by určila spravedlivý trest za pozdní začátek. Z řad redakce padl návrh na spravedlivý boží soud. Bude zavřen do klece k medvědovi, který držel dva týdnu tukožroutskou dietu, a pokud ho Jakub holýma rukama zaškrtí, bude uznán neviným. Nakonec jsme se při své velkorysosti rozhodli, že se žádný soud prozatím konat nebude. Jak již bylo zmíněno, tato dietní metoda potrvá týden. To znamená, že pokud skutečně začne v následujících několika dnech, do vyhlášení (27. 5.) to stihne s přehledem.

Reklama