Milá redakce, nebudete věřit tomu, co se mi dnes stalo...či spíše co jsem uviděla po příchodu domů z práce!

 

Většinou, když se vrátím z práce, první co následuje po pozdravu, je vřelé objetí mé dcerky a její urputný křik co že jsem jí přinesla dobrého... jenže dnes jsem přišla domů a kde nic tu nic. Žádné objetí, žádný křik... Má dcera byla zavřená ve svém pokoji a jen přes dveře na mě houkla: Ahoooooj, maminkoooooo..... a ticho....

 

Bylo mi to divné, ale zase ne natolik, abych hned sondovala co že se to děje. Jen jsem se zeptala, zda je vše v pořádku a když dcera křikla Jasněěěěě, neboooooj.... šla jsem v klidu vyndat nákup a uvařit si kávu.

 

Jenže ani po 30 minutách nebylo po mé ratolesti ani vidu, ani slechu a to už mi začalo být podezřelé. Vstala jsem tedy od kouřící se kávy a rázně otevřela dveře pokojíčku... Zkrátka moment překvapení je moment překvapení a právě při takovéto zrádnosti často dceru nachytám při nekalostech....

 

Jenže – co mě čekalo za šok!!!!

 

Dcera ležela na zemi, nohy položené na židli a zpívala Zajíček v své jamce sedí sám.... a kolem ní hopsal králík!!!!

 

Černej králík, co tahá uši po zemi... co já vím jak se to jmenuje? Každopádně to zvíře lítalo kolem mé dcerky, ona mu zpívala a po zemi byl jeden bobek vedle druhého!

 

Zírala jsem s otevřenou pusou a lapala po dechu.

Králík! U nás v bytě!....

 

Chvíli mi trvalo, než jsem byla schopná zareagovat a zařvat, co tu dělá to zvíře.... Dcera pyšně prohlásila, že si na králíka našetřila korunky, a že se o něj chce starat!!!

 

No řekněte mi co mám dělat?!
Mám jí ho vyhodit?

 

Teda jsem z toho na mrtvici, ale nemám to srdce jí to zvíře vzít a vrátit do zverimexu.... poradíte mi, co s tím králíkem mám teď dělat, prosím? Lítá mi po bytě, všude jsou bobky a já ho ani nemám kam zavřít!

 

Máte někdo zkušenost jak se o něj postarat a je to náročné zvíře? Fakt nevím co s tím.... asi holku přetrhnu jak hada!

Reklama