Celá naše rodina trpí nadváhou, i já jsem nikdy nebyla jako proutek a už odmalička měla "spodní pneumatiku". Párkrát za život se mi podařilo zhubnout, ale vždy to bylo hladovkou a vzápětí jsem měla o nějaké to kilo víc. Tak jsem se ve 22 letech dostala na váhu 80 kil.

To se mi zrovna podařilo otěhotnět, a tak už jsem si myslela, že nikdy hubenější nebudu, co víc, ještě těhotenstvím získám nevratná kila. Opak je ale pravdou. Jsem půl roku po porodu a moje váha ukazuje 66 kilo. Úbytek váhy nebyl způsoben hladovkou, ale pohybem, nočním vstáváním a pitím čaje na redukci váhy. Manžel je velmi spokojený a já taky. Konečně vypadám jako kus ženské. Dokonce manžel začíná i trošku žárlit, což mi na mém sebevědomí jen přidalo. Columbo

Columbo, tak to blahopřeji. Měla jsem ve škole dvě spolužačky, které byly v osmnácti krev a mlíko, 80 kilo zaručených. Pak přišly na třídní sraz po dvaceti letech po maturitě. Obě nádherné a štíhlé ženské! Obě po dvou dětech a s dvaceti kily dole! Nemohla jsem z nich spustit oči. Evidentně tvůj případ. Simona

Jak jste na tom s dietami vy, milé čtenářky? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Tři z vás od nás dostanou dárek v podobě přípravku na potlačení chuti k jídlu HOODIA

Co to je HOODIA?

Dietceutical Hoodia spray na hubnutí je podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje chuť k jídlu. Extrakt z rostliny Hoodia gordonii postupně vyvolává nechutenství, napomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a harmonizuje trávicí systém. Necítíte se hladoví, udržujete si pocit dobrého zdraví a energie, nebudíte se v noci hlady a stresem.

Je to čistý a koncentrovaný výtažek z jihoafrického kaktusu, který je znám svým účinkem potlačovat chuť k jídlu s následnou ztrátou hmotnosti. Již od pradávna tuto rostlinu konzumují Křováci z Kalahárských pouští, kteří zjistili, že díky ní při dlouhých výpravách pouští nepociťují hlad. Zároveň využívají rostlinu na potlačení bolestí břicha a křečí trávicího traktu, při poruchách trávení, vysokém krevním tlaku či cukrovce.

Molekuly P57, které se v rostlině Hoodia Gordonii nachází, mají podobný vliv na nervové buňky jako glukóza. Přitom jsou mnohonásobně aktivnější, takže působí na podvěsek mozkový jako signál o nasycení. Nemáte tak potřebu jíst. Cena jednoho balení je 400 korun!

s

 

Reklama