Drahé čtenářky, ženy-in. Díky vaší obdivuhodné dobrotě se podařilo splnit sen postiženého Románka Šavary!!! Na začátku naší sbírky jsme vás informovali o jeho zoufalém zdravotním stavu ZDE, který Románka změnil ve zcela nepohyblivého človíčka, navíc uvrženého do celoživotní temnoty.

A podařilo se! Právě jsme totiž dostali informaci, že na kontě je částka, díky které se Románkův život stane snesitelnějším. Bude si totiž moci pořídit vysněný speciální kočárek, který je uzpůsobený jeho handicapu a umožní mu dostat se mimo prostor svého  domova.

Děkujeme i za něj všem, kteří přispěli.

Velice si vážíme vaší solidarity a empatie, kterou jste projevily, a poslaly svůj finanční příspěvek na sbírkové konto, které náš magazín žena-in.cz ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem založil. 

Peněz se vybralo dokonce víc, a tak bychom je rádi darovali dalšímu těžce postiženému dítěti. Když vyšel poprvé článek o Románkovi, sešlo se pod ním mnoho diskusních příspěvků. Některé z vás jste se zmiňovaly o podobně, či dokonce více postižených dětech. Teď máte příležitost, jak pomoci třeba i jim!

Pokud o nějakém takovém dítěti víte, informujte jeho rodiče, že se mohou obrátit na Občanské sdružení Život dětem. V dohledné době vás budeme informovat, komu budou peníze vybrané navíc darovány a na co!

Příští týden přineseme další informace o tom, jakou radost jste Románkovi a jeho rodině udělali, i kdy bude kočárek předán.

Budeme samozřejmě u toho!

Reklama