Plním slovo, které jsem vám dala v průběhu letošního června v SOS rubrice.

//zena-in.cz/rubrika.asp?idc=14421&id=6

 

Oznamuji tedy, že patálie s demontáží el. sloupu skončila ve středu 14. září k mojí  n a p r o s t é spokojenosti.

Vyměnila jsem si sice v průběhu prázdnin s monopolním dodavatelem Duhové energie několik nót různě ostrého charakteru, přežila pár ústních jednání na místě samém, vyslechla nářky nad nedostatkem financí, techniky, lidí, planou víkendovou uzávěrku celé ulice, abych po středečním příchodu z práce nepoznala, že mi na pozemku něco chybí!!!

Po sloupu zbylo jen nezatravněné kolo hlíny, kterou si demontážníci museli přivézt sebou v pytlíčku, protože náš pozemek je těžebními pracemi netknutý a na silnici za plotem zbyla pouze mikroskopická  hromádka pilin.

Co k tomu závěrem dodat?

Netřeba se bát a krčit před sebevětším, odpor nečekajícím mamutem, asertivně si trvat na svých právech, nevzdávat se při prvním nezdaru, jednoduše používat hlavu a po vyhrané bitvě poslat třeba děkovný dopis za kvalitně a citlivě provedenou práci, což udělám ihned po dopsání této zprávy pro vás.  

PS: možná, že pomohl i kurz asertivity, který na Žena-in.cz probíhal a mám pocit, že už nikdy nebudu snadná kořist, i když se vám tady veřejně přiznám, že totálně zkažený meloun zakoupený v místním Albertu jsem místo reklamace potupně mrskla do popelnice. Brutální zdražení PHM by totiž meloun při další cestě autem zpět do obchodu cenově změnil ovoce v polodrahokam.

Na distributory pohonných hmot mám ovšem taky pěknou pifku!  Zdražit dokázali všichni během pár hodin, ale opačný postup už jim jde velmi, ale velmi ztuha, což je podle mě další pěkný nevěstinec J  

I přesto všem přeju hezký víkend.

Čárina


Jsme velmi rádi, že ti náš magazín takhle pomohl.

Pokud potřebujete i vy poradit, nebo třeba jen podržet, neváhejte a obraťte se na mejl

sos@zena-in.cz

Třeba i vám se poštěstí s podporou vašich kamarádek váš problém vyřešit. Redakce www.zena-in.cz je tu pro vás.

Reklama