Hezký den, píšu vám na dnešní téma-předsevzetí.   

Před rokem(Na Nový rok 2009) jsem si dala po dlouhé době předsevzetí, a to pomoci vyléčit rakovinu kamarádce.

Kámošce diagnostikovali v roce 2008 rakovinu tlustého střeva, naštěstí jí na to přišli docela brzy, protože ji měla i její maminka a tato rakovina je často dědičná. Byla hrozně smutná, i když to trošku čekala, že ji bude mít po mámě. Jak to zjistila, tak se mnou vůbec nemluvila, mluvila jen o smrti a o tom jaké má neštěstí. Ale já, protože ji mám strašně moc ráda, jsem ji v tom nemohla nechat. Řekla jsem jí, že když už se jednou narodila, tak že má bojovat, co by daly za tuto možnost už zemřelí.

Šla na léčení,chodila na chemoterapie,atd. Vždy když došla z léčení jsem s ní šla na čaj, hodně jsme si povídali a často k nám chodila. Chtěla jsem, aby si nemyslela, že nikoho nemá. Hodně jí pomáhala i její maminka, která stejnou rakovinu také prodělala. Moc jsem si přála, aby se uzdravila.

A v půlce roku 2009 se to podařilo! Moje kamarádka byla vyléčená! Byla jsem moc ráda, že je zase zdravá a šťastná.  A hlavně jsem moc ráda, že jsem jí mohla pomoct se dostat z nejhoršího. Vaše Maal

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to od tebe, Maal, bylo krásné. Psychika hraje při léčbě obrovskou roli a díky tobě byla kamarádka v pohodě. Tleskám!! Simona

Splnily jste si, milé čtenářky, nějaká předsevzetí v minulosti? Bylo to těžké? A co máte v plánu na letošní rok?Těšíme se na odpovědi na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama