Jedněmi milovaná, jinými zatracovaná píseň Modlitba pro Martu od Marty Kubišové. Do dnešních nominací na nej českou písničku ji zaslala posluchačka Ifulinkaa...

Zaposlouchejte se do velkého hlasu Maryt Kubišové. Tohle je její modlitba...


Ahojte všichni:)
Posílám odkaz na píseň jedněmi milovanou, jinými zatracovanou. Nepatřím ke generaci pamětníků, ale když slyším tento song, vždy mi po zádech přeběhne mráz. Tato písnička nese zvláštní kouzlo, které mne už dávno dostává a neumím si pomoci, prostě je to jeden z pokladů naší „hudební pokladnice“.
Jaký názor na ni máte vy? Máte rádi, nebo by jste ji poslali v zapomnění? Spojujete si ji s politickou situací, nebo jste schopni se oprostit od těchto myšlenek a vychutnat si jen písničku?

Pěknou škaredou středu přeje,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

Nominace už skončili - písničky již neposílejte! Okolo 17.00 hodiny se můžete těšit na rozsáhlou anketu, kde budete moci vybrat nej českou písničku, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

syoss

Reklama