V domácnosti, kde se vyskytují alergici, je dobré předcházet šíření prachu a roztočů. Jedinou možností, jak se toho zbavit je pravidelné vysávání a úklid. Některá filtrace u vysavačů není tak účinná a propouští mikročástečky, proto je dobré vybírat vysavače s HEPA filtrem, který nabízí například společnost ETA.

vysavač

Vysavač ETA SILENTINO má kvalitní HEPA filtr číslo 13, který zachytí i ty nejmenší mikročástice a tato účinná filtrace je vhodná pro alergiky. Kromě toho má HEPA filtr 4x delší životnost oproti papírovým sáčkům a vyšší odolnost proti mechanickému poškození. Nemusíte se tedy bát protrhnutí a rozvíření prachu.

54Jak vypovídá název, ETA SILENTINO je extrémně tichým vysavačem. Velmi nízká hlučnosti je způsobena díky ULTIMATE SILENCE TECHNOLOGY. Jedinečná konstrukce odhlučnění motoru snižuje hlučnost na pouhých 62 dBA, což je srovnatelné s běžným hovorem.

ETA SILENTINO můžete používat na všechny možné typy podlah a čalounění. Ovládání vysavače je velmi snadné a díky pravidelnému vysávání zmírníte projevy alergií a nepříjemného kýchání.

Více informací najdete zde.

Reklama