Také máte jako každá správná praktická ženská různé pomocníky, kteří vyřeší nenadálé obtíže? Nedávno mě překvapila kamarádka, když vytáhla ze své „zázračné krabičky" v autě takovou tu montážní stříbrnou lepicí pásku. Parkovali jsme u ní na chatě na Šumavě. Krásná příroda, ranní opar nad loukou se pomalu rozplýval a my jsme se rozhodli, že navštívíme přátele, kteří bydlí nějakých 20 km od chaty. To jsem ale ještě nevěděla, co mě čeká. Martina se rozhodla, že jim konečně doveze tu truhlu, kterou pro ně koupila již loni. Představte si dvě dospělé ženské a jednoho desetiletého kluka - mého syna, jak se snaží nacpat velkou truhlu do auta. Ne, že by byla těžká, ale byla poněkud větší než vnitřní prostor v autě. Zkoušeli jsme to, jak to šlo, ale nešlo. Nakonec nám nezbylo nic jiného než ji přidělat na střechu k zahrádce. To problém nebyl, ale jak ji ukotvit, aby nespadla? Pro Martinu to ale byla otázka chvíle. Vyndala ze své „tajné“ krabice v autě stříbrnou lepicí pásku, několikrát omotala a drželo to jako přilepené. Opravdu dobrý fígl. Teď mám takovou pásku v autě i já.

power tape

Lepicí pásky Pattex Power Tape jsou nepostradatelnými pomocníky nejen doma, na chatě či chalupě, ale i v kanceláři, v autě nebo na cestách.

power tape

Zachrání vás téměř v každé situaci. Ulomené zpětné zrcátko u vašeho automobilu připevníte páskou Pattex Power Tape a můžete bezpečně dojet až do opravny. Odjíždíte každý víkend z chalupy plně naložení? Pomocí lepicí pásky bez problémů ukotvíte celý náklad na zahrádku. Potřebujete zalepit prasklou zahradní hadici? Použijte pásku a dodejte vašemu trávníku potřebnou vláhu. Uvolnila se vám stěna na teráriu? Použijte pásku a stěna bude opět držet. Díra v nafukovacím člunu? Žádný problém - stačí mít po ruce Pattex Power Tape.power tape

Nové extra silné pásky Pattex Power Tape díky unikátní technologii přilnou i k vlhkým povrchům* a jejich nosnost je až 17 kg. O to víc vás překvapí snadná manipulace s těmito páskami. Zapomeňte na nůžky, potřebný kousek jednoduše odtrhnete rukou.

Pásky se prodávají v balení 10, 25 a 50 m. Můžete si vybrat stříbrnou, černou nebo transparentní. Zalepíte, zafixujete a spravíte s nimi téměř cokoliv. Pořiďte si praktického pomocníka pro řešení nenadálých příhod.

power tape

Více informací naleznete na www.power-tape.cz

*Lepicí síla na vlhkém povrchu se liší od lepicí síly na stejném suchém povrchu.

Reklama