Jeden špek tady, druhý tady... dívala jsem se na sebe do zrcadla a bylo mi zle. Proč jsem si kupovala ty nové šaty? K čemu mám ty super modré plavky? Když si je vezmu na sebe, budu tak maximálně pro srandu, ale určitě nebudu kočka, za kterou se na pláži otočí každý chlap!

 

Přiznejme si, že podobné věty se honí čas od času v hlavě každé z nás.

Chci zhubnout! Jenže.... První dny to jde, a pak se objeví ten odporný vetřelec s názvem „Chutě“, a díky této obludě naše dieta často končí dříve, než vůbec začne. Jenže... i taková obluda se jménem „Chutě“ se dá obelstít, jen musíme vědět, jak na to, musíme být prostě chytřejší než ona!

 

 

 

Pokud chcete skutečně zhubnout, musíte se vyvarovat nezdravých a tučných pokrmů, což je při dietě opravdu nezbytné. Chcete si ale zároveň na své svačině či večeři pochutnat? Pak sáhněte po tuňácích ve vlastní šťávě od Rio Mare! Maso z tuňáka je báječným pomocníkem při cestě ke štíhlé linii, tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě má pouze jedno procento tuku! Přitom nabízí maso té nejvyšší kvality – tuňáky se žlutými ploutvemi, kteří jsou známí svou mimořádnou jemností a kompaktností masa růžové barvy. Rio Mare tuňáky připraví zcela bez konzervačních látek -  k masu pouze přidává vodu se zrnky mořské soli. 

 

Tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě je bohatý na ušlechtilé proteiny, které jsou ideální pro kompletní, lehkou a správnou stravu. Je zvlášť vhodný pro malé děti a seniory, protože se velice snadno tráví. V porovnání s ostatními rybami je maso z tuňáka nejbohatší na fosfor, který hraje významnou roli v udržování rovnováhy nervového systému, a současně má i zásadní význam pro zdraví zubů a kostí. Tuňák je i je významným zdrojem vitaminů. 100 g tohoto masa obsahuje polovinu denní dávky vitaminu PP (Niacin), který řídí metabolismus nasycených kyselin a cholesterolu. A zároveň pokrývá více než 100 % denní dávky vitaminu B12, který napomáhá růstu buněk.

 

Tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě je tak vynikající, že každé sousto bude pro vás potěšením: je ideální pro rychlou svačinu, skvělé jídlo s přáteli, nebo mimořádně rafinovanou večeři. Chuťově neodolatelného tuňáka Rio Mare oceníte kdykoliv během celého dne.

 

Pamatujte, že tuňák Rio Mare ve vlastní šťávě znamená jistotu toho nejlepšího tuňáka se žlutými ploutvemi, který je známý mimořádně jemným a kompaktním masem.

 

Více informací o kvalitě tuňáka najdete ZDE