6463713b297a7obrazek.jpg

Zbavte pračku nepříjemného zápachu
Spousta lidí je přesvědčena o tom, že pračku není potřeba pravidelně čistit. Pravdou ale je, že se v pračce po každém praní usazují odolné nečistoty, které mohou způsobovat nepříjemný zápach. Na vině může být časté používání pracích gelů nebo kapslí či praní při nižších teplotách. Záleží také na velikosti pračky. Čím je pračka větší, tím snadněji se v ní tvoří různé usazeniny.

Tohoto problému vás rychle zbaví nový Persil s technologií Deep Clean. Inovované složení tohoto pracího prostředku se postará nejen o dokonalou čistotu vašeho prádla, ale také odstraní hluboko usazené nečistoty a nepříjemný zápach. Ať už si vyberete gel, prášek či kapsle, variantu na bílé nebo barevné prádlo, vždy se můžete spolehnout na vysokou účinnost a perfektní výsledek, a to i při nízkých teplotách praní. Stačí prát na pouhých 20 °C. Odborníci navíc doporučují některé části pračky čistit manuálně. Jedná se například o silikonové těsnění u dvířek bubnu. Zapomínat byste neměli ani na propláchnutí spodního odtoku pračky, a to několikrát do roka.

646371fbb6c5bobrazek.jpg

Neoddalujte ani čištění kuchyňských spotřebičů
Spotřebiče v kuchyni jsou jednoznačně naši největší pomocníci. Aby stále dobře sloužili, je potřeba i jim věnovat dostatek pozornosti. Na jejich vyčištění zvolte vždy vhodné prostředky, které je nepoškodí.somat.jpg

Myčka nádobí patří mezi nejefektivnější pomocníky v domácnosti. Aby ale fungovala na sto procent a nádobí bylo vždy zářivě čisté, je mimořádně důležité se o ni pravidelně a zodpovědně starat. Právě na to slouží účinné čisticí doplňky, které dopřejí myčce nádobí neustálou svěžest a čistotu. Oblíbená značka Somat nabízí hned několik produktů – pro pravidelné čištění během mycího programu zvolte Somat čistič myčky ve formě tablet.

Jednou za tři měsíce však dopřejte myčce intenzivnější očistu, kterou zabezpečí Somat intenzivní čistič myčky nádobí v tekuté formě. Ten se dostane i k nečistotám usazeným hluboko uvnitř vaší myčky.

somat1.jpg


64636efb3f439obrazek.jpg