Moderní maminky ocení elektronické pomocníky v péči o miminko. Chůvičky, teploměry, zvlhčovače vzduchu a podobné skvělé vychytávky maminkám nejen ulehčí práci, ale ještě pomohou při hlídání bezpečí miminka.

 

Chceme vám představit několik tipů na pomocníky od značky Philips:

 

Analogová elektronická chůva Philips SCD 463 má vysoce kvalitní mikrofon s nastavitelnou citlivostí a hlasitostí pro perfektní přenos. Venkovní dosah 250 m a přenosná rodičovská jednotka nabízí rodičům maximální flexibilitu při sledování jejich dětí. 16 přenosových kanálů snižuje riziko rušení. Indikace nedostatečného nabití akumulátorů upozorní na nutnost jejich nabití.  Pokud se rodič ocitne mimo dosah nebo se mu kontakt přeruší, je na tento fakt chůvou okamžitě upozorněn. Navíc nabízí i digitální pilotní tón, který chrání před rušením ostatními bezdrátovými přístroji.

 

Teploměry, správná teplota pro vaše dítě

Správná teplota mezi 1 a 20 °C v dětském pokoji je velmi důležitá, protože dítě nedokáže regulovat svou tělesnou teplotu. Philips SCH 550 je digitální koupelový a pokojový teploměr určený pro přesné měření teploty vzduchu a vody, který je díky svému designu pro děti atraktivní také jako bezpečná hračka do vody. Jeho teplotní rozsah je 10 °C–40° C, přičemž teplotní tolerance je  +/-1°C.

.

Philips SCH 530 sada pro měření teploty obsahuje kromě elektronického teploměru s přídavnou ohebnou koncovkou určený pro celou rodinu i dudlík, pro snadné měření teploty v dětských ústech. Ten je díky silikonové savičce velikosti 1 vhodný i pro novorozence a lze jej bez problémů sterilizovat i vyvářet. Tento set je standardně dodáván včetně praktického pouzdra.

 

Konec podrážděným sliznicím a suché pokožce

Zvlhčovač vzduchu Philips SCH 580 s propracovaným ventilačním systémem je určen pro dětské pokoje, kde pomáhá chránit dítě před podrážděním sliznic, a minimalizovat tak riziko chřipky nebo nachlazení, neboť sliznice chrání dítě před nejrůznějšími druhy mikrobů. Také zamezuje podráždění a vysoušení pokožky, rozpraskání rtů a vysychání hrdla. Součástí balení je i vlhkoměr s teploměrem, takže v dětském pokoji lze vytvořit skutečně dokonalé klima. Philips SCH 580 nabízí nastavitelné ultrazvukové odpařování vody a nastavitelné vypouštění mlhy, díky kterému nedochází k nežádoucímu zamlžení oken, stěn či nábytku.  Během používání jistě oceníte automatické vypnutí a velice tichý provoz.

 

Nutriční centrum sterilizuje, ohřívá a vaří v páře

Rodiče chtějí pro své děti vždy to nejlepší. Chtějí připravovat dětskou stravu bezpečně a zdravě, ale nechtějí ztrácet čas ani prostor v kuchyni. Nutriční centrum Philips SCF 280 3-v-1 je jediným zařízením na trhu, které poskytuje tři kompletní operace v jednom přístroji. První z nich je dokonalá a důkladná sterilizace za pomoci parního sterilizátoru. Ten pracuje bez použití chemikálií a pojme 6 běžných lahví nebo 4 lahve se širokým otvorem. Zároveň je vhodný i pro malé plastové hračky. Dále je to ohřívací funkce se systémem kontroly teploty pro ohřátí lahví na správnou tepotu 37 °C, a to během 3–4 minut. Třetí funkcí je vaření v páře. Vaření ve vodě má za následek vyplavení řady vitaminů a minerálů z potravin. Pára zkrátí dobu vaření, uchová vitaminy a výživné látky a jídlo vypadá lépe. Jedním stisknutím tlačítka a během velmi krátké doby se v páře uvaří čerstvá jídla přesně tak, jak je potřeba. Vaření zeleniny a ovoce v páře tudíž neznamená jen jednodušší přípravu, ale také zdravější jídlo pro vás i vaše dítě. Tato funkce je vhodná i pro rozmrazování zmražené dětské stravy. Nutriční centrum Philips SCF 3-v-1 je vybaveno hned několika bezpečnostními prvky – ochranou proti přehřátí a automatickým vypnutím po dokončení jednotlivých operací.

 

Veškeré výrobky řady Mother & Child Care lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči a specializovanými obchody s dětským zbožím. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 1 999 Kč (SCD 463), 699 Kč (SCH 550), 999 Kč (SCH 530), 2 999 Kč (SCH 580) a 3 699 Kč (SCF 280). 

Reklama