Říká se také, že ruce jsou vizitkou každého člověka. Jsou často tím prvním, čeho si lidé při kontaktu s druhými všimnou. Reprezentují, jsou zrcadlem věku a odrážejí momentální stav a přístup k sobě samému. I proto si ruce zaslouží mimořádnou pozornost, rozmazlující a šetrnou péči, díky které udělají ten nejlepší dojem.

Jak je udržet krásné i při jejich extrémní zátěži? A jak jejich pokožce co nejvíce ulevit? Vonná péče ve znamení přírody od české značky Manufaktura je vždy správná volba…

Kvalitní očista je základem

ru2.jpg

Kompletní péče začíná u výběru kvalitního mýdla na ruce. Hydratační & zvláčňující tekuté mýdlo se sedmikráskou ( se stará o pokožku již při jejím mytí. Tekuté mýdlo s hydratačním sedmikráskovým extraktem a mandlovým olejem obsahuje také ovesný beta-glukan, který má zjemňující účinky, přispívá k ochraně kůže před nepříznivými vnějšími vlivy a redukuje začervenání pleti. Šetrné složení poskytne rukám jemnou očistu a jejich pokožku hydratuje, zvláční a navíc ji provoní příjemnou bezalergenní vůní. Něžný obal posetý sedmikráskami potěší i všechny milovníky krásných věcí.

Hydratace a výživa z přírody

Pečující tečku poskytnou krémy na ruce s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu v podobě rostlinných olejů, bambuckého másla, panthenolu, glycerinu a dalších cenných výtažků z bylin, květin a ovoce…

Extra Hydratační krém na ruce Sedmikráska (75 ml), cena: 189 Kč

ru.jpg

Hydratační krém se sedmikráskou a bambuckým máslem poskytne namáhané a citlivé pokožce jedinečnou péči z přírody. Jedinečné složení tohoto krému využívá zjemňující a hydratační sedmikráskový výtažek, regenerační rostlinné oleje z makadamiových a bambuckých oříšků, zklidňující a vyživující ovesný a mandlový olej, zvláčňující rostlinný glycerin a jemný ovesný beta-glukan, panthenol, allantoin a vitamín E. Obsažená kyselina hyaluronová 2. generace má výborné omlazující účinky a výjimečnou schopnost účinkovat v hlubších vrstvách pokožky. Díky lehké konzistenci se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce pocit mastnoty.

Výživný & omlazující elixír na ruce (50 ml), cena: 239 Kč
62137c5745111obrazek.jpg
Když potřebujete intenzivní péči! Exkluzivní reparační, vyživující a omlazující elixír na ruce s přírodními oleji, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou. Intenzivní regenerace a ochrana pro namáhané ruce s fantastickou 100% přírodní aromaterapeutickou vůní. Odměňte své namáhané ruce exkluzivní, extra výživnou, omlazující a nádherně voňavou péčí za pomoci elixíru plného kouzelných ingrediencí z přírody.

Nezapomínejte na nehty

621374e14c0e1obrazek.jpg

Čisté a jemné ruce s upravenými nehty přitahují pozornost a jsou naší vizitkou. Jedinečná olejová péče založená na obsahu cenných rostlinných ingrediencí napomáhá zpevnění a výživě křehkých nehtů a zjemnění nehtové kůžičky. Výjimečná kombinace regeneračních olejů z mandlových, meruňkových a hroznových jader, obohacená o zklidňující a hojivý panthenol, posilující citronový a levandulový esenciální olej a vitamín E přináší intenzivní péči pro pevné a krásné nehty.

Více na MANUFAKTURA.CZ