Zpříjemněte si úklid skvělými pomocníky do domácnosti od Tchibo. Důmyslné kartáče zatočí rychle se špínou a praktická řešení úložných prostor se postarají o pořádek. Dejme se do toho!

Dávkovač mýdla ovládaný jednou rukou

Praktický a hygienický pomocník. Dávkovač lze obsluhovat pomocí jedné ruky, stačí přiložit hřbet ruky a stisknout. Jeho objem je 350 ml. Předběžná cena 199 Kč.

 tch3.jpg

Silikonový hadřík na mytí nádobí

2v1 – výkonný hadřík a podložka pod hrnec. Je rychleschnoucí, hygienický a lze ho opětovně použít. Jedna strana hadříku je s nopky k odstranění ulpělých nečistot, druhá strana má silikonové štětinky na mytí nádobí. Je s přísavkou pro snadné zavěšení. Velikost hadříku je 15 x 15 cm. Předběžná cena 149 Kč.

tch4.jpg

Odkapávač na nádobí

Odkapávač se separátní silikonovou odkapávací podložkou. Je z plastu a kovu, má odnímatelný držák na příbory a jeho celkové rozměry jsou 42,5 x 14,5 x 32,5 cm. Předběžná cena 699 Kč.

tch8.jpg

Štětka na nádobí ve tvaru dinosaura

Štětka s gumovými štětinami pro větší čistotu. Na gumových štětinách neulpívají nečistoty a zbytky lze snadno opláchnout. Štětka je vyrobena s podílem recyklovaného plastu. Předběžná cena 149 Kč.

tch6.jpg

Akumulátorový vysavač

Pro snadné čištění bez nepohodlného kabelu. Veškeré nástavce lze použít jako ruční vysavače - podlahovou hubici, štěrbinovou hubici, kartáč na polstrování a odnímatelnou sací trubici. Nádoba na odpad má kapacitu 0,35 l a má vyjímatelný filtr. Vysoce kvalitní lithium-iontový akumulátor zaručuje dobu provozu vysavače asi na 22 minut. Jeho rozměry jsou 31 x 21,5 x 12 cm. Výrobek má záruku tři roky. Předběžná cena 3.490 Kč

 tch7.jpg

Parní čistič

Ekologické a intenzivní čištění pomocí horké vodní páry. Parní čistič je vhodný na čištění téměř všech povrchů díky činnosti bez použití chemie. Součástí příslušenství je prodlužovací hadice, víceúčelová hubice, stěrka na okna, paprskový nástavec, odměrka, zahnutá hubice a kulatý kartáč. Tlačítko páry je opatřeno bezpečnostní pojistkou, která zabraňuje nechtěnému zapnutí. Rozměry přístroje jsou 13 x 22 x 41 cm, hmotnost 1,6 kg, maximální výkon 900 W, tlak páry jsou tři bary a délka kabelu 3 m. Výrobek má záruku tři roky. Předběžná cena 999 Kč.

 tch5.jpg

Oboustranná čisticí rukavice

Rukavice na rychlý úklid. Velmi dobře při čištění drží, nesklouzává z ruky. Jedna její strana je hrubá a slouží k odstraňování ulpělých nečistot, druhá strana je měkká, vhodná k dočištění, utření do sucha a leštění. Předběžná cena 149 Kč.

tch1.jpg

Skládací schůdky z masivního dřeva

Skladné a nepostradatelné. Schůdky jsou z lakovaného kaučukovníku. Jejich spodní schod lze sklopit. Rozměry rozložených schůdků jsou asi 38 x 49 x 50,5 cm. Předběžná cena 1.790 Kč.

tch2.jpg

www.tchibo.cz