Úklid našich domácností je činností, kterou bychom často nejraději ze svého volného času úplně vypustili. Odlišné materiály a povrchy v bytě navíc potřebují speciální péči a v našich komorách se tak nezadržitelně hromadí množství čisticích prostředků. Být otrokem ve vlastním domě ale vůbec není nutné. Odpovídající úklid domácnosti totiž bez problému dokáže zařídit správný výběr hadříku. Značka Vileda nyní přichází se širokou nabídkou pomocníků, díky kterým se vaší domácnosti dostane té nejlepší péče.

Vileda

Čisté a suché nádobí

Mytí a utírání nádobí není zrovna oblíbenou činností nikoho z nás. Když máme ale k dispozici ty správné pomocníky, je hned všechna práce příjemnější. Pro perfektní umytí nádobí poslouží Vileda mikrohadřík na nádobí. Díky jedinečné kombinaci vlastností mikrovláken a houbových hadříků výborně odstraňuje mastnou špínu a zároveň je i skvěle savý a ohebný. Mikrovlákna hadříku odstraňují nečistotu z nádobí do hloubky a bez jakýchkoliv Viledaškrábanců. Při každodenním používání oceníte zejména velmi snadné ždímání a také možnost jej opakovaně prát v pračce.

Mikrohadřík na nádobí Vileda Microfibre Spűlen seženete za doporučenou cenu 40 Kč

Umyté nádobí je ale také potřeba důkladně osušit. Klasické utěrky většinou už po několika kusech nádobí nasáknou, anebo naopak vodu vůbec neabsorbují. Vileda mikrohadřík-utěrka, tvořena 100% velmi jemnými vlákny, suší daleko rychleji než klasické bavlněné utěrky. Na nádobí navíc nezůstávají uvolněné chlupy ani vlákna. S viditelně jemným povrchem nádobí nejen důkladně vysušíte, ale zároveň i dokonale vyleštíte. Po použití stačí hadřík jednoduše propláchnout a rozložený usušit. Extra savou utěrku Vileda Microfibre Tea Towel zakoupíte za doporučenou cenu 99 Kč.

Do kuchyně i do koupelny

Další novinka od Viledy je jedničkou v boji proti vodnímu kameni. Mikrohadřík na vodní kámen skvěle poslouží nejen na povrchy v koupelně, ale i na kuchyňský dřez. Díky abrazivnímu povrchu s mikročástečkami titanu dokonale zneškodní všechen vodní kámen. Hadřík se velmi jednoduše ždíme a na ošetřeném povrchu navíc Viledanezanechává šmouhy.  Při použití oceníte jednak vynikající savost a také rychleschnoucí materiál výrobku. S mikrohadříkem na vodní kámen máte jistotu, že se vaše domácnost bude blýskat čistotou.

Mikrohadřík na vodní kámen Vileda Microfibre Anti-Kalk zakoupíte za doporučenou cenu 80 Kč

Kuchyně je místem, ve kterém vyžadujeme absolutní čistotu a pořádek. Zároveň je ale také místem, kde si libují všemožné nečistoty a mastnoty. Na scénu proto přichází Vileda mikrohadřík do kuchyně s pletenými mikrovlákny. Tento hadřík výborně leští hladké povrchy a odstraňuje mastné nečistoty bez poškrábání materiálu. Je velmi savý a díky power zónám z nylonových vláken dokáže z keramických desek odstranit veškerou špínu bez jediného škrábance a použití jakýchkoliv chemikálií.  Po každém použití stačí hadřík jednoduše propláchnout a rozložený usušit.

Mikrohadřík Vileda Microfibre Kitchen je k dostání za doporučenou cenu 75 Kč.

Koupelna jako ze škatulky

ViledaNaskakuje vám kopřivka vždy, když se máte pustit do úklidu koupelny? Teď už nemusí. Díky novému Mikrohadříku do koupelny bude každodenní úklid koupelny naprostá hračka. Jedna strana hadříku je tvořena speciálním leštícím povrchem, druhá se pak vyznačuje vynikajícími stíracími vlastnostmi, kterým žádná špína neodolá. Hadřík je možné používat suchý nebo navlhčený. Nečistoty jsou odstraněny do hloubky a bez škrábanců a to bez použití chemických prostředků. Téměř bez námahy a v mžiku tak bude vaše koupelna zářit čistotou!

Mikrohadřík do koupelny Vileda Microfibre Bad je k dostání za doporučenou cenu 75 Kč.

Vileda

Reklama