Jak dopadlo testování bloggerky Veroniky Harnolové? 

Několik týdnů poctivě testuji nové Savo bez chloru a to hned v několika verzích. Moje oblíbená značka Savo nabízí řadu bezchlorových přípravků, které čistí a dezinfikují zároveň a navíc velmi příjemně voní. Celá řada je výjimečná i tím, že pomáhá odstraňovat alergeny, které se běžně nacházejí v domácnosti. Řada dezinfekčních čističů obsahuje jednak tři bezchlorové spreje: Savo Na vodní kámen, Savo Odmašťovač a Savo Víceúčelový sprej, jednak tři varianty přípravku Savo Na podlahy, lišící se svojí vůní. Je jen na vás, zda dáte přednost vůni jarní svěžesti, levandule či eukalyptu. Tito noví domácí pomocníci dokáží zatočit nejen s bakteriemi, ale také pomohou odstranit tolik problematické alergeny, jako například prach, pyl, či ty, které sebou přináší chov domácích mazlíčků.

IMG-3202.jpgSavo Odmašťovač
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji  bez chloru snadno odstraní i silné znečištění a mastnotu a zároveň zajišťuje dezinfekci čištěných povrchů. Přípravek příjemně voní a je vhodný na použití v kuchyni a pro všechny omyvatelné povrchy, které je potřeba zbavit mastnoty a zároveň dezifikovat! Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny.
Názor Veru: Naprosto skvělý pomocník do kuchyně, který si poradí s mastnotou na sporáku, v troubě i ve dřezu. Vše se leskne. Já s připravkem umyla i lednici a zůstala po něm moc příjemná vůně. Plánuji si odmastit i digestoř, věřím, že i tuhle výzvu Savo Odmašťovač zmákne. IMG-3208.jpg

Univerzální čisticí ubrousky Levandule

Savo přináší novinku pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv – Univerzální čistící ubrousky Savo bez chloru, které čistí a dezinfikují všechny povrchy od bakterií a alergenů a zároveň krásně voní.
Názor Veru: Já bych bez těchto univerzálních čistících ubrousků nemohla existovat. Používám je téměř denně. Znáte to, generální úklid koupelen dělám 1x týdně, vždy o víkendu a v pracovních dnech mi pomahá tohle. Za mě totální bomba. Mám obrovskou spotřebu, věřím jim úplně maximálně.

Savo Na vodní kámen
IMG-3204.jpgSavo Na vodní kámen. Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je ideální na odstranění vodního kamene a každodenního znečištění ve vaší koupelně. Přípravek příjemně voní. Navíc odstraňuje až 99,99 % bakterií. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech omyvatelných povrchů ve vaší koupelně. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny.
Názor Veru: Tak tenhle pomocník mě moc příjemně překvapil a přišel do naší domácnosti právě vhod. Takové to, když se vás muž pár dnů předem ptá: „Co to máme v záchodě?!? To jsme tam nikdy neměli - ano drahý, to je vodní kámen, nezvykej si na něj“ :-) Díky Savu Na vodní kámen jsem se ho zbavila prvním použitím. Což je fakt dobrý výkon!!! Doporučuji!

Savo Na podlahy Levandule
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.

IMG-3209.jpgSavo Na podlahy Laminátové povrchy
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny*. Ideální pro každodenní péči o parkety, dlažbu a mramor.
Názory Veru: Zde přiznávám bez mučení, že vytírám málo, na to jak jsem posedlá luxováním, kdy luxuji denně, někdy i dvakrát denně. Tak vytírám max dvakrát do měsíce a to mi ještě hodně pomáhá malý Lukášek :-) Bude článek o novém pomocníkovi na vytírání podlah. Zpět k přípravkům, které skvěle voní a věřím, že i podávají výkon jaký zaručuji. Odsranění bakterií je nejvíc.

Úklid domácnosti se týká skoro každé ženy. Podlaha, povrchy v kuchyni či v koupelně vyžadují pravidelnou péči a odstraňování nečistot. Vždy je dobré mít po ruce spolehlivé pomocníky a já vám mohu všemi deseti doporučit výrobky Savo Bez chloru. Znáte tyhle výrobky? 

Takto testovala bloggerka Elly

Letos jsme si u nás na magazínu slíbili pohodové Vánoce bez stresu. Pamatujete? Nebudeme vás strašit s generálním předvánočním úklidem. Ostatně většina z nás ví, že důležitější je uklízet průběžně a systematicky a nedělat žádné hurá nárazové akce. Kdo má větší děti, měl by do každodenního uklízení zapojit i je. Nebojte se je úkolovat, děláte to pro ně. Jednou budou pečovat o svou vlastní domácnost.
Zajímavý pohled na uklízení jsme vám začali přibližovat v seriálu od Terapie domova. Naučíte se uklízet efektivně a systematicky. Ušetříte si spoustu práce a času. Přesto ale budete potřebovat řadu pomocníků, bez kterých se vaše domácnost neobejde. Kromě různých pomůcek jako jsou mopy, vysavače, praktické parní čističe, ale také moderní robotické vysavače, oceníte spolehlivé prostředky na udržování domácnosti.

savo.jpg

A my jsme pro vás otestovali tradiční značku SAVO. To provází naše domácnosti už po mnoho let. Nás zaujala řada SAVO bez chloru.
Nová řada dezinfekčních čističů obsahuje jednak tři bezchlorové spreje: Savo Na vodní kámen, Savo Odmašťovač a Savo Víceúčelový sprej, jednak tři varianty přípravku Savo Na podlahy, lišící se hlavně svojí vůní. Je jen na vás, zda dáte přednost vůni jarní svěžesti, levandule či eukalyptu.

Savo Odmašťovač je nepřekonatelný pomocník do kuchyně. Osvědčil se nám především na údržbu sklokeramické desky, kterou naleští tak, že vypadá jako nová i potom, co jste smažili slaninu ke snídani.
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru snadno odstraní i silné znečištění a mastnotu a zároveň zajišťuje dezinfekci čištěných povrchů. Přípravek příjemně voní a je vhodný na použití v kuchyni a pro všechny omyvatelné povrchy, které je potřeba zbavit mastnoty a zároveň dezifikovat! Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny (*způsobené prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky).

savo1.jpg

Savo Na podlahy Levandule
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.

Savo Na podlahy Laminátové povrchy
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny*. Ideální pro každodenní péči o parkety, dlažbu a mramor.

Savo Na vodní kámen
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je ideální na odstranění vodního kamene a každodenního znečištění ve vaší koupelně. Přípravek příjemně voní. Navíc odstraňuje až 99,99 % bakterií. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech omyvatelných povrchů ve vaší koupelně. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny (*způsobené prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky).
Univerzální čisticí ubrousky
Univerzální čisticí ubrousky Savo bez chloru pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv, čistí a desinfikují všechny povrchy od bakterií a alergenů a zároveň krásně voní.
Ubrousky nás tak nadchnuly, že jsme si pořídili hned několik balíčků. Jeden máme pod stolkem v obýváku, další v koupelně a poslední v kuchyni. Pro rychlý úklid stačí vytáhnout jeden ubrousek a přejet jím plochu, kterou chcete zbavit bakterií a očistit. Umyvadlo, kuchyňskou linku nebo stolek. Prostě cokoliv. Za pár sekund. Takové vychytávky vždycky vítáme!

Čtěte také - Veronika Harnolová

Celé testování Elly najdete ZDE

Více informací najdete ZDE

Reklama