Když už jsme dnes načali téma sexu a jeho blahodárných účinků na naše tělo, mohla bych vás obohatit i následující revoluční metoda, která údajně navrací vagině citlivost. Ovšem něco vás to bude stát. Zázraky zadarmo nebývají, ale nepředbíhejme.

O nové formě tantrické masáže, která prý umí dělat zázraky, jsem se dočetla v magazínu Extra.

V čem spočívá?Jde o dotekovou techniku, při které specifickým způsobem masírujeme tkáň vagíny. Žena se během „mapování“ propojí se svými pocity a emocemi, které jsou uložené ve vagině. Může je znovu prožít, procít a nechat odejít.

vagina

Za sexuologickou práci s tělem by si jistě bizarní dvojice Denisa a Richard, kteří s revoluční myšlenkou přišli, zasloužili pochvalu. Jenže oni požadují mnohem víc. Na skutečně hluboké poznání pocitů vaginy je potřeba pět sezení, které vás v případě zájmu budou stát zhruba 25 tisíc korun. Tuto informaci nám v Tantraworldu Denisy a Richarda, který školu tantry masáže pořádá, potvrdili. Také se zmínili o možnosti tří sezení, které některým ženám k souznění s vaginou stačí a vyjdou na 11.900 korun. O školu je prý mezi ženami velký zájem a klientky, které ji absolvovaly, se rády vrací.

Docela dobrý byznys,co říkáte?

 

 

 

 

Reklama