5eda18861e1e6obrazek.png
Těšíme se na ni celou zimu, ale když přijde, nezřídka nám pěkně zavaří. Sezóna grilování a zahradních party bohužel není jen předzvěstí báječně vonících pochoutek, ale často i pořádně rozbouřeného žaludku.

Pochoutky nebývají bez následků

Jak má vypadat zdravá strava, to všichni dobře víme. Kdo z nás by si však tu a tam dokázal odepřít nejrůznější kořeněné klobásky, hamburgery či šťavnaté kousky masa, navíc namáčené do výtečných majonézových dipů? Tuk je nositelem chuti, a tak se nám na takové pokrmy sbíhají sliny. Když to pak zapijeme nejrůznějšími míchanými koktejly, alkoholem a navrch přidáme ještě další kalorickou bombu v podobě dezertu, málokdo z nás vyvázne bez újmy. Náš trávicí systém dostane zabrat a „odvděčí“ se nám nepříjemnými chvílemi. I vy jste jistě už zažili pocit těžkosti po jídle, nevolnost, tlak v oblasti žaludku, nadýmání, plynatost nebo nechutenství! Pak je každá rada, jak se potíží zbavit, drahá. My pro vás ale jednu osvědčenou máme.

Sázkou na jistotu je zázvor
5eda1895d4ea9obrazek.png
Tisíciletími prověřeným pomocníkem proti nejrůznějším neduhům je zázvor. Věděli jste, že pomůže i při rozbouřeném žaludku? Trávicímu systému pomáhají v kořenu obsažené látky nazvané gingeroly. Dokážou podpořit produkci slin, žaludečních šťáv a žluče, čímž mohou příznivě působit na činnost trávicí soustavy.

Nejspíš vás teď napadlo, že není nic jednoduššího, než kousek nastrouhat a připravit si čaj. Ano, jenže jsou tu hned dvě velká „ale“:

  • Ne vždy máme čerstvý zázvor k dispozici. A Murphyho zákony fungují i v tomto případě. Potíže zásadně přijdou ve chvíli, kdy na ně nejsme připraveni.
  • Neodhadneme správné množství. Dávkování přitom hraje v boji s nevolností velmi důležitou roli.

Neřešitelná situace? Kdepak! Jednoduchým a elegantním řešením je tato přírodní látka v tabletě.

Pomoc z přírody vždy po ruce

Doplněk stravy Antimetil můžete mít pro všechny případy vždy po ruce a navíc máte jistotu, že užijete správné množství zmíněných gingerolů. Výhodou Antimetilu je i to, že nemá tlumící účinky, takže nezpůsobuje ospalost ani snížení pozornosti.
Antimetil je vyroben z pečlivě vybraného zázvoru tak, aby obsahoval unikátní koncentraci 10 % gingerolů, a tím zajistil zklidnění žaludku. Jediná tableta obsahuje 50 mg standardizovaného extraktu zázvoru, což je množství, které odpovídá 500 mg zázvorového prášku. Antimetil je tak 10krát koncentrovanější než tradiční zázvorový prášek.
5eda189f82773obrazek.pngBylo prokázáno, že pro dosažení skutečného účinku je zapotřebí použít množství odpovídající 1 000 mg zázvorového prášku. Stačí tedy v případě obtíží užít dvě tablety, které se snadno polykají, a mají neutrální chuť.

Na rozdíl od různých chemických preparátů je navíc Antimetil bezpečný také pro těhotné ženy a pro děti již od 3 let. Koupíte jej volně v lékárnách za doporučenou cenu 119 Kč.

Více na Antimetil.cz
5eda18ab8d3b4obrazek.png

Reklama