Hodně pracují, neustále se o nás bojí a zahrnují nás tunami lásky. Je spousta důvodů, proč bychom měli své maminky nosit na rukou, často na to ale zapomínáme. Aspoň trochu to můžete napravit v neděli 12. května, na kterou připadá letošní Den matek. Tady jsou tři tipy na dárky, které vaší mamince udělají radost.

1. Zjednodušte jí rána

Být ráno v kondici je pro všechny maminky povinnost, může to ale výrazně narušit zásoba kávy, která právě došla. Aby se to už nikdy nestalo, obdarujte ji kávovým předplatným. K dostání je už i u nás a vy ho můžete obstarat třeba rovnou na celý rok.
Předplatné pořídíte asi za dvě stovky za měsíc, za které bude vaše maminka dostávat balíčky voňavé kávy až do schránky. A aby to nebylo monotónní, poskytovatelé této služby slibují, že se předplatitel může pokaždé těšit na jiný balíček, který u nás třeba ani není k dostání.

2. Zahřejte ji u srdce

Díky tomu, jak za své potomky bojují, jsou maminky často přirovnávány ke lvicím. Chcete té své vykouzlit úsměv na tváři a ještě k tomu udělat dobrý skutek? Adoptujte pro ni skutečnou lvici z pražské ZOO!
Podle stránek zahrady není péče o takového lva indického za hubičku, za rok za ni zaplatíte třicet tisíc korun. Pokud to ale uděláte, bude nejen u výběhu uvedeno jméno vaší maminky, dostanete ale také certifikát, volné vstupy do ZOO na celý rok nebo večerní prohlídky.

Je na vás třicet tisíc za lva moc? Vybrat můžete také klokanici, která se díky své kapse hrdě hlásí k mateřství na každém skoku a jíž můžete adoptovat už za tři tisíce korun. Všechna zvířata, která jsou v pražské ZOO k adopci, najdete na tomto odkazu.

3. Darujte jí miliony

Ať už se necháte inspirovat našimi tipy výše, anebo už pro svoji maminku máte něco úplně jiného, s tímto dárkem jsme si jisti, že chybu určitě neuděláte. Se stíracími losy z rodiny Černá perla jí totiž můžete darovat miliony.
Jestli se svoji maminku rozhodnete rozmazlovat Maxi černou perlou, můžete jí darovat výhru až 10 000 000 korun. Ve Velké černé perle si lze setřít 5 000 000 korun a klasická Černá perla zase naděluje 1 500 000 korun. A když se vám nebude chtít do trafiky nebo na poštu, najdete Černé perly také na internetu. Setřít si je můžete na tomto odkazu.

Pokud tedy přesně nevíte, co by vaši maminku potěšilo nejvíc, jsme si jisti, že los s výhrou 10 milionů korun, za které si bude moct koupit to, co si přeje, je trefou do černého. A my zase přejeme vám, ať na letošní Den matek vyhraje s Černou perlou právě ta vaše maminka.

Reklama