ceresitPovodně v tomto roce poznamenaly celou Českou republiku. Vysušení prostor je alfou a omegou pro úspěšné zvládnutí popovodňových následků. Po počátečním radikálním vysušení prostor pomocí výkonných elektrických vysoušečů je vhodné použít další pomocníky pro snížení vlhkosti a v boji proti plísním.

Vlhké prostředí prospívá plísním. Šedé mapy na zdech jsou jasným identifikačním znakem, dokážou se objevit již po několika dnech.

V takových případech vám pomůže NOVINKA Ceresit STOP PLÍSNI, který spolehlivě eliminuje plísně. Koncentrovaný přípravek je v rozprašovači nachystaný k aplikaci, stačí nastříkat na plesnivé místo, chvíli počkat (5 – 10 minut), opláchnout a místo je zbavené plísní. Ceresit STOP PLÍSNI dezinfikuje, odstraňuje špínu, plísně i bakterie. Je navíc účinný proti řasám, mechům a lišejníkům v interiéru.
(doporučená MO cena 99 Kč)

Prostory po povodních jsou i po vysoušení často vlhčí než ostatní prostory. Proto je potřeba jim pomoci a dlouhodobě zajistit udržení vlhkosti na optimální hranici. Ceresit STOP VLHKOSTI je spolehlivý pohlcovač vlhkosti, který snižuje nadměrnou vzdušnou vlhkost pomocí unikátního systému speciálních ultraabsorpčních tablet. Je vhodný pro dosoušení, kdy je potřeba snižovat a udržovat vlhkost na správné úrovni. Je úsporný, nepotřebuje žádnou energii. Funguje na základě speciálních výměnných tablet, které do sebe natahují nadměrnou vlhkost, zkapalňují ji a ta se pak zachycuje v zásobníku. Jímání vlhkosti lze kontrolovat pouhým okem. Do několika hodin od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody. Tableta používáním postupně zmenšuje svůj objem, a když zcela zmizí, je nutné vložit novou. Trvanlivost tablety je v místnosti o rozloze 20 m2 cca 2 měsíce* při relativní vlhkosti vzduchu nad 65 %.(*v závislosti na vlhkosti vzduchu a teplotě v místnosti)
(orientační cena 299 Kč)

ceresit

Ceresit je pomocník pro konečnou fázi po povodních. Pomůže eliminovat plísně, snížit nadměrnou vzdušnou vlhkost a dlouhodobě udržuje vzdušnou vlhkost na optimální úrovni.

Více informací naleznete na www.stop-vlhkosti.cz

 

Reklama